Peja wystąpi w programie "Agent Gwiazdy"

kategorie: News
dodano: 2018-01-08 19:30 przez: Kontakt (komentarze: 11)

Stacja TVN ujawniła, że w nowym sezonie programu "Agent Gwiazdy" pojawi się Peja - show wystartuje już w lutym.

"Reality show zostało zrealizowane w Hong Kongu i na wyspie Bali. W programie wzięły udział osoby związane z show-biznesem, kulturą , mediami i sportem. Uczestnicy trzeciej edycji "Agent - Gwiazdy" to: Karolina Ferenstein–Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Ryszard „Peja” Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski. W roli prowadzącej niezmiennie Kinga Rusin." - czytamy na stronie TVN. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie programu udział brała inna hip-hopowa legenda - Vienio.

Opublikowane zostało również zdjęcie uczestników show:

Do całej sytuacji błyskawicznie odniósł się Tede:

Tagi: 

LordWiader
Peja kurwą z TVN-u ? Byłby gdyby miał swój program....
Ryszard Petru
Tniesz w chuja typie, prawda?
Peja to DNO
Pozamiatane. Gorszego odpadu już nie mogli wybrać.
Masalasa
Mogli wybrać Twoją Matke zawsze
Anonim
Zgadzam się z LoordWiader, a tede chyba zazdrość że to nie go wybrali, mógłby już skończyć bo na takie coś jak wieprz to smutno patrzeć nawet.
Jesteś głupi
W całym zajściu chodzi o to, ze peja w trakcie trwania beefu między nim a tdf nie raz nazwał go kurwa z TVN-u i wypominał mu występ w TVN. A teraz po tylu latach peja występuje w TVN, wiec co nagle to żaczelo być wporzo?
Older
Tede dawno powiedział, że kiedy on zaczyna coś robić, potem za to hejtuje go reszta zawistnej części sceny, a potem reszta zaczyna robić podobne rzeczy co on i tu kolejny tego przykład, tak samo cenie Peję jak i Tedego, aczkolwiek każdy czasem błądzi ;)
junn
PRZECIEŻ PEJA BARANY JEBANE NIE NAZWAŁ TEDEGO KURWĄ Z TVNU DLATEGO, ŻE BYŁ W TVNIE :D GDYBY BYŁ W POLSACIE TO NAZWAŁBY GO KURWĄ Z POLSATU, CZY WY MOŻECIE TO ZROZUMIEĆ? JAKIMI IDIOTAMI TRZEBA BYĆ, ŻEBY TEGO NIE ZROZUMIEĆ
incoG
Z jednej strony nie ma się co dziwić, że Rychu chce się rozerwać. Kurwa w rapie/hiphopie przeżył wszystko, co możliwe, więc to zrozumiałe, ALE z drugiej strony jak ciśniesz komuś, bo miał epizody z telewizją, a później sam bierzesz udział w reality show, no to kurwa JEST SŁABE. To jest podręcznikowy przykład hipokryzji. Rysiu cisnął po Rusin, a teraz ona będzie mu dawała zadania. Trochę głupio, ale co tam - wyjebane, nie? haha Rychu do dopiero jest AGENT hahaha
Arek
pamiętaj że nazywał go tak przez to że był pracownikiem stacji a nie gościem programu... taka drobna różnica. już wtedy nazywajac go tak brał przecież udział w kulisach sławy i kilkukrotnie tez bywał u Kuby...
Anonim
nie tłumacz bo fani wieprza i tak nie zrozumieją, poza tym nie jestem pewien, ale tede miał chyba tam własny program, i wgl zrobił by tam wszystko dla kasy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>