Penx w Step Records, Patokalipsa komentuje!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-29 17:53 przez: Kontakt (komentarze: 4)

"Reprezentant Patokalipsy, po doskonale przyjętych w podziemiu solowych albumach "Dissaster" i "Abstrackt", nadciąga z pierwszy legalnym wydawnictwem. "Michał LP", bo taki tytuł będzie nosił krążek, ukaże się na rynku w pierwszym kwartale 2018 roku nakładem Step Records. Pierwszy teledysk z tej płyty pojawi się w internecie 1 stycznia o godzinie 17.00.

Penx to raper, który kładzie nacisk na techniczne bragga bez ceregieli, pomysłowe punche i ciekawe gry słowne oparte na nawiązaniach i dwuznacznościach. To najdziwniejsza morda w polskim rapie i najbardziej zwariowany gość w mieście. Dlaczego tak jest? Przekonacie się już 1 stycznia za pośrednictwem kanału Step Records TV!"- czytamy w oficjalnym komunikacie.
 
Do transferu swojego reprezentanta odniosła się także sama Patokalipsa:
"DECYZJA O PODPISANIU KONTRAKTU ZE STEPEM JEST SAMODZIELNĄ DECYZJĄ MICHAŁA.
NIE PROPSUJEMY TEJ DECYZJI.
NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE PENX TO NASZA MORDA, BYLIŚMY I JESTEŚMY JEDNĄ EKIPĄ I ROZUMIEMY, ŻE PODJĄŁ JĄ, ŻEBY SIĘ ROZWIJAĆ I SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIE.
TO, JAK WY ODBIERZECIE TĘ DECYZJĘ, TO WASZA SPRAWA. MY NIE JESTEŚMY BIZNESMENAMI, TYLKO ZIOMALAMI, KTÓRZY SIĘ WSPIERAJĄ, POMIMO RÓŻNIC W ZDANIACH. CZEKAJCIE NA SINGIEL I SŁUCHAJCIE RAPU.
PATO PATO!"
polski rap gówno
ja pierdole, kolejny chujowy łak w tej zjebanej gimbo wytwórni. może uda im sie wypromować tego no name'a featami chałwy i kałena XDDD
Skrrr
On wyglada jak dziecko z autuzmem i nie umie rapowac obiektywna krytyk nie hejt
Arczix
Kurwa znawca rapu co linijki by nie napisał. Penx zjada większość rap gry, fakt, że chujowa wytwórnia ale od czegoś musi zacząć. Ty z nickiem "skrrr" musisz być przesiąknięty tym pedalskim słegiem więc beka. A co do rapowania pewnie wypierdalasz się z bitu nawet bez bitu.
..........
11:27

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>