Penx: "Nie ma żadnego beefu z Bedoesem"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-19 20:34 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Gdy po premierze "NFZ" krytyczny komentarz na swoim FB zamieścił członek Patokalipsy Penx, Internet błyskawicznie zaczął doszukiwać się konfliktu. Teraz do całej sytuacji odniósł się krakowski raper w nowym wywiadzie.

"Nie ma żadnego beefu, Napisałem po prostu na Facebooku to co uważam o tym co teraz wychodzi i chodziło mi dokładnie o ten kawałek Bedoesa, który wyszedł wtedy "NFZ". Po prostu wyraziłem swoją opinię na ten temat, uwazam że mam do tego prawo, nie siada mi jego rap i tyle. Nie siada mi 99% rapu w Polsce, więc wiesz, niech sobie robi swoje. To nie było personalne, ja nie znam go nawet, nie jestem w stanie o nim nic powiedzieć. Kwestia beefu byłaby po prostu nonsensem, bo ja nie wiem nic o nim, on nie wie nic o mnie. Jaki beef? Wiesz o co chodzi. Mamy się dissować na kreatywność punchy, czy o formę kawałka? (...) Na ten moment ja na pewno nie przewiduję żadnego beefu, a to że środowisko internetowe zrobiło z tego beef to jest też inna sprawa." - mówi członek Patokalipsy w rozmowie z Radkiem Grabarczykiem dla NovyTV.

Raper opowiedział także o szczegółach swojej nadchodzącej płyty: "Nie będzie bragga w stylu "rozpierdalam cię bo jesteś chujowy" będą punchline'y, będą linijki, będą metafory, będą jakieś założenia i to będzie przemyślane. Najgorsze jest ułożyć to w spójną całość, chcę to ułożyć w EP'ce żeby to był ciąg zdarzeń i zeby to współgrało. Będą tam życiówki, sytuacje z mojego życia i poglądy na pewne rzeczy które się dzieją w tym momencie"

Ujawnił także że planowana jest wspólna płyty Patokalipsy całym składem, jednak reszta jest nieznana.

Odcinek 19: Penx - wywiad dla NovyTV 2017 (przed premierą płyty "Michał EP")

Tagi: 

Anonim
penx vhyba nie mógł znieść koloru włosów i sie oyebał na łyso. xd Ale madzze gada w sumie szkoda że beefu nie będzie ktoś by mógł tego wacka bedoesa pocisnąć w końcu.
polski rap gówno
chuj mje obchodzi zdanie łaka o łaku
Anonim
Tutaj się mylisz koleżko bo Penx jest wyjątkiem.Dobranoc.
Anonim
no penx ujdzie jakoś ale tego bedoesa to się słuchać nie da gościu zaniża i tak bardzo niski poziom polskiego rapu.
Muunnj
Weźcie kurwa nie wrzucajcie wywiadów z tym prowadzącym, nie mogę patrzeć na tego typa, a sytuację jeszcze pogarsza jak się odezwie, dziennikarz kurwa z wadą wymowy :D
Anonim
no i chuy z tego że z wadą wymowy, za to ma mózg w przeciwieństwie do Ciebie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>