Borixon o ReTo: "Prawdopodobnie będzie nasza wspólna płyta" (tylko u nas)

ReTo to pierwszy nabytek wytwórni Borixona, New Bad Label, a współpraca weterana naszej sceny z Młodym Wilkiem nabiera ostatnio tempa - mieliśmy "Jackie Chana", mieliśmy "Klamka Zapadła", mieliśmy w końcu remix "Papierosów" autorstwa ReTo. Teraz BRX opisując nam kulisy powstania owego remiksu zdradził również, że na tym współpraca się nie skończy...

Borixon o ReTo: "Prawdopodobnie będzie nasza wspólna płyta" (Popkiller.pl)

"Na początku mówiąc szczerze nie słuchałem ReTo, nie byłem jakimś jego fanem. To automatycznie z czasem narosło nasze koleżeństwo, my się zapoznaliśmy (...) zaczęliśmy coś robić i teraz wjechaliśmy na taki pułap naszej znajomości, że prawdopodobnie będzie płyta wspólna nasza" - mówi nam Borixon. Opowiada także o historii remiksu "Papierosów", swoich wrażeniach oraz planach dalszej współpracy - wątek pojawia się w 16:00 naszego wywiadu zrealizowanego niedawno w Yelonky Store, w którym znajdziecie również odpowiedzi na pytania:

Jak Borixon czuje się po powrocie na rapową scenę z "albańskich wakacji'? Czy nie bał się, że po Gangu Albanii zostanie napiętnowany przez słuchaczy jak Jędker po Monopolu? Dlaczego Gang okazał się takim sukcesem a inny przerysowany imprezowy projekt Hardkorowa Komercja swego czasu w ogóle nie siadł? Jak ma się dziś hype materiału do jego jakości? W którym numerze na "Koktajlu" miał być Belmondo? Dlaczego Borixon lubi współpracować z młodymi?

Borixon - wywiad cz.1: życie po Gangu Albanii, "Koktajl", "Papierosy" ReTo, Belmondo (Popkiller)

Poniżej również fotorelacja z planu zdjęciowego do wspólnego numeru ReTo i Borixona pt "Klamka zapadła":

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>