VNM zdradza liczbową sprzedaż ostatnich albumów - tylko u nas

Dokładne liczbowe wyniki sprzedaży fizycznych nośników to w polskim rapie tajemnica poliszynela. Do momentu, gdy album przekroczy Złotą lub Platynową granicę mało który raper zdradza dokładne sumy, a OLiS - w przeciwieństwie do amerykańskiego SoundScan - podaje jedynie kolejność, bez cyferek. VNM to jedna z tych osób, które zawsze otwarcie mówiły fanom o swoich zarobkach, wynikach i liczbach, nie inaczej jest tym razem...

W naszym najnowszym wywiadzie zeszliśmy na temat 'przejścia na swoje' z albumem "Halflajf", przy tej okazji V napomknął także jak sprzedały się jego ostatnie albumy.

"Jaram się, że robię coś swojego, jaram się, że ludzie nadal są ze mną, bo jak robiliśmy preorder 'Halflajf' to sprzedaliśmy najwięcej preorderów ze wszystkich płyt, w Empikach potem trochę mniej" - mówi VNM, dodając że finalnie album znalazł ponad 7000 nabywców. "Klaud N9jn" i "ProPejn" sprzedały się w 13 000 sztuk, a "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" przekroczyło złotą granicę 15 000.

Jednak ten spadek V określa jako naturalny etap - "To jest pójscie już na swoje, nie będzie od razu jakoś super łatwo, ale ciśniemy dalej"

Poniżej obejrzycie cały wywiad z VNM'em, z którym spotkaliśmy się w klasycznym składzie na rozmowie połączonej z transmisją na żywo i odpowiedziami na pytania fanów. Wątek sprzedaży pojawia się w 3:40.

Najnowszy materiał VNM'a i B.Melo "Trailblazer EP" ukaże się 15 grudnia a preorder zamawiać możecie tutaj.

Tagi: 

procyken
V wie co robi. Mało kto ma taki warsztat.Życzę i jemu i sobie jak najwięcej tak dobrych płyt ! ;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>