Szpaku doprecyzowuje wersy i wypowiedź o Young Multim

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Sporo zamieszania narobiły wersy Szpaka z "Kontroli Jakości" Palucha, wymierzone w stronę Young Multiego - sporo dyskusji wywołał również komentarz rapera z wywiadu z Yurkoskym, który wydawał się mocno łagodzić sytuację. Teraz Szpaku raz jeszcze wypowiedział się na ten temat, doprecyzowując swój pogląd...

"Wiele osób po twoim wywiadzie z Yurkoskym odnośnie Young Multiego zarzuciło Ci, że na feacie z Paluchem w kawałku byłeś agresywny i stanowczy odnośnie Multiego natomiast w wywiadzie powiedziałeś że nie masz nic do niego i jeśli czuje się urażony to możecie iść obgadać to na piwie. Jak odniesiesz się do tego? Dlaczego tak a nie inaczej wytłumaczyłeś to, co zawarłeś w tekście do Kontroli Jakości?" - zapytał rapera Hype, znany internetowy aktywista.

Szpaku odpowiedział natomiast: "Wcale im się nie dziwię, że odnieśli takie wrażenie. "Aspołeczny tak bardzo, że wyjdź stąd". To nie tylko puste słowa z "GUMMO". Nie czuję się komfortowo przed kamerami i też nie zamierzam z tym walczyć. Przyznaję, że pogubiłem w tym swoje zdanie. Co myślę na ten temat macie na Kontroli Jakości. To muzyka daje mi możliwość przelania wszystkich myśli. Byłbym hipokrytą, gdybym nie podsumował tego publicznie więc myślę, że to dobra okazja. Na marginesie, do wszystkich rapowych pudełko-gwiazdek, jak twierdzicie, że boję się beefu i chcecie mnie uczyć czym jest hip-hop, to nie strzelajcie na fejsie tylko nawińcie coś pod bity, to z chęcią odpowiem."

***

Sprawdź też:

Szpaku rozlicza Young Multiego i youtube'owych raperów!

Szpaku wyjaśnia wersy o Young Multim

***

Najlepsza polska płyta miesiąca (listopad) - głosowanie

papilot
Ja pierdole xD raz tak a raz tak, kurwa wielki jebany hip hopowy ulicznik.....
Pilsner
U boku Palca czuje sie jak buldożer i szczeka. A bez ekipy mięknie faja i pokazuje prawdziwe oblicze. Teraz próbuje to skontrować pisząc na necie, bo przed ekranem monitora znów czuje sie mocny. ŻENADA żal tylko Palca że wziął do ekipy taką frajerzynę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>