Dumbfoundead zapowiada nowe EP

video
dodano: 2017-12-04 15:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Dumbfoundead, reprezentant Koreatown w Los Angeles zapowiada swoje kolejne w tym roku EP, po "Foreigner" z maja.

„Rocket Man” które ukaże się 12 grudnia 2017 promują już dwa numery. Do tej pory DFD udostępnił teledysk do numeru „Every Last Drop” oraz „P.A.A.C. (Protect At All Cost)” w wersji audio oprawionej genialną grafiką. Co środę do dnia premiery ma pojawiać sie nowy track. 

Ostatnio coraz aktywniejszy Jonatan Park powinien w końcu zdobyć większe zainteresowanie wśród odbiorców Hip Hopu, bo zdecydowanie na nie zasłużył. Na pewno został doceniony przez wielu kolegów z branży, o czym mogą świadczyć słowa „My old head said I got the juice, Little homie said I got the sauce” z „Every Last Drop”. Rapera z Kalifornii można też zobaczyć w tegorocznej filmowej produkcji Eminema o scenie freestyle’owej pt. „Bodied”, jako, że DFD brał udział w wielu bitwach takich jak „King Of The Dot”.

Jeśli komuś przez nadmierne powtórzenia przychodzą na myśl ostatnie hity Lil Pumpa, niech lepiej dobrze się przysłucha. W „P.A.A.C.” Dumbfoundead posługuje się nowymi technikami, ale sytuacja wygląda inaczej w przypadku utalentowanego artysty, który bawi się konwencją i potrafi poruszać się po różnych stylistykach. Co innego, gdyby znał tylko dwa słowa i jedno tempo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>