Eminem i "Bodied", czyli pokręcony następca "Ósmej Mili"

kategorie: Film, Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-10 21:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 1)

Eminema zna każdy fan Hip–Hopu na świecie, "Ósmą Milę" rzecz jasna również. Nie każdy jednak wie, iż przed paroma dniami na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto odbyła się oficjalna premiera nowej produkcji filmowej o battle rapie autorstwa samego Eminema oraz producentów "Ósmej Mili".

Tym razem jednak ma być na wesoło, a film określany jest jako "battle'owa satyra". Jego główny bohater to szkolny "kujon", który próbuje swoich sił we freestyle'owych potyczkach. Na oficjalnym trailerze produkcji widzimy scenę z pojedynku wspomnianego bohatera ze słynnym amerykańskim raperem bitewnym o pseudonimie Dizaster.

Co specjalnie nie dziwi, treść film jest podobno wielce kontrowersyjna. Podczas przemówienia na festiwalu w Toronto jego reżyser, Joseph Kahn powiedział wręcz, iż produkcja ta może zniszczyć jego karierę. Na szczęście, patrząc na pierwsze recenzje, rasistowskie czy homofobiczne treści zawarte w filmie nie przestraszyły widzów, którzy podeszli do nich z odpowiednim dystansem, a sama produkcja póki co zbiera głównie pochlebne opinie. 

A tak o to prezentuje się oficjalny trailer filmu. 

"If Jeffery Dahmer had sex with Harry Potter you would be their lesbian daughter" :)

 

Tagi: 

Niewiemalemoze
Obstawiam że typ z trailera nie jest głównym bohaterem tylko ten w centralnej części postera no ale zobaczymy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>