Eminem szykuje nowy album z produkcją od Dr. Dre

video
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-07-13 19:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Eminem i Dr. Dre to duet, który w w rapie osiągnął status wręcz legendarnego, a nowe wieści dotyczące obu artystów powinny pobudzić każdego fana ich talentów. Jak zdradził reżyser Allen Hughes w wywiadzie z okazji premiery dokumentu "The Defiant Ones", Dre pracuje nad kolejnym krążkiem Shady'ego. Choć ze strony Shady/Aftermath panuje na ten temat cisza, słowa Hughesa dodatkowo potwierdza post 2 Chainza, na którym raper pozuje z Marshallem, sugerując nagranie wspólnego kawałka. Co więcej, wspomniany film dokumentalny odsłonił kulisy pierwszego spotkania Eminema i Dre, podczas którego powstał hit "My Name Is".

Tak Allen Hughes mówił kilka dni temu o Dre i nadchodzącym albumie Ema: "Dre wciąż nagrywa. Ludzie o tym nie wiedzą: Dre nagrywa każdego dnia. Dosłownie, jest w studiu nagrywając utwory każdego dnia. Jest przy tym jak Picasso. Wciąż maluje. Właśnie teraz produkuje kawałek na nowy album Eminema".

"The Defiant Ones" to nakręcony przez Hughesa dokument HBO skupiający się na postaciach Dre oraz Jimmy'ego Iovine'a, czyli jednych z najbardziej wpływowych producentów muzycznych wszech czasów. W zapowiedzi obrazu Eminem i Dre wspominają dzień, w którym się poznali i dzielą się przy tym arcyciekawą anegdotą o powstaniu "My Name Is", pierwszego dużego hitu Eminema.

Eminem zjawił się u założyciela Aftermath w jasnożółtym dresie, co ten z uśmiechem wspomina i kontynuuje: "Miałem wtedy studio w swoim domu. Stworzyłem kilka sampli, popracowałem na automacie perkusyjnym - miałem za sobą sporo nagrań. Powiedziałem Eminemowi, żeby posłuchał tego bitu i powiedział, czy mu się podoba". Dre mówi dalej z podziwem: "Uderzyłem w automat perkusyjny i jakieś 2-3 sekundy potem on wszedł z tym <Hi! My name is...>. Powiedziałem <Yo! Stój! To jest ogień!>. To właśnie stało się pierwszego dnia, w kilka minut po tym jak znaleźliśmy się w studio".

Poniżej fragment wideo z całą historią pierwszego spotkania Eminema i Dre...

 

...oraz post 2 Chainza sugerujący nagranie wspólnego kawałka ze Slimem:

Sooo this jus happened ......#marshalllikestrapmusic

Post udostępniony przez 2 Chainz Aka Tity Boi (@hairweavekiller)

 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>