Śmierć Lil Peepa - policja rozpoczyna śledztwo kryminalne

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-29 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Policja w Tucson ogłosiła rozpoczęcie śledztwa w sprawie śmierci Lil Peepa - powodem są wiadomości prywatne dotyczące przedawkowania, o których Wam wspominaliśmy.

Niejaka Mariah Bons (widoczna na zdjęciu powyżej) przyznała się na twitterowym czacie grupowym, że była w tour busie Lil Peepa i był on "na niezłym haju i odpadł dzięki niej", z czego można wnioskować, że to ona dała mu trefny xanax wzmocniony fentanylem. Wspominała także, że próbowała zgadać go na FaceTime'ie ze swoim bratem, ale nie obudził się w trakcie połączenia.

"Podczas gdy dowody na miejscu śmierci i opowieści świadków prowadzą do tego, by wierzyć, że Lil Peep zmarł poprzez przypadkowe przedawkowanie to nie będziemy wiedzieć tego na 100% do czasu, gdy poznamy raporty z autopsji i toksykologii. Zwracamy jednak uwagę na wiele tropów czy wiadomości wskazujących, że niektóre osoby mogły być wplątane w tę śmierć. Nasi detektywi prowadzą śledztwo" - mówi oficer z Tucson.

Fentanyl to środek wielokrotnie silniejszy od heroiny, który w ostatnich latach stał się w USA prawdziwą plagą i jego nieoczekiwana obecność w podrabianych tabletkach jest powodem ogromnej części przedawkowań - to także jego ofiarą padł Prince.

***

Sprawdź też:

Wszystko co wiemy o śmierci Lil Peepa i reakcje świata muzyki

Po śmierci Lil Peepa w głowie mamy ten jeden numer...

Lil Peep nie żyje [1996-2017]

Lil Peep R.I.P. - znamy szczegóły policyjnego raportu

Brat Lil Peepa: "Nie był taki jak w numerach, to tylko image"

Wiz Khalifa o śmierci Lil Peepa, promowaniu kodeiny i xanaxu

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>