Wszystko co wiemy o śmierci Lil Peepa i reakcje świata muzyki

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2017-11-18 18:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 16)

Śmierć 21-letniego artysty mocno wstrząsneła sceną hip-hopową. Lil Peep był dopiero u progu kariery, ale wiek oraz powód śmierci sprawiły, że o tym zdarzeniu zaczęli mówić wszyscy. Do sieci przedostało się również wiele nowych faktów dotyczących przedawkowania reprezentanta Goth Boi Clique - wyszło na jaw, że stał się on ofiarą nieuczciwej dilerki, która świadomie sprzedała mu lewy xanax. Wyrazy współczucia wyrazili m.in. Diplo, Juicy J, Lil Pump, Lil Yachty, Denzel Curry i inni.

Od początku spekulowano o tym, że raper zmarł w wyniku przedawkowania lewego xanaxu i fetynolu. Teorię tę napędza styl życia Peepa, który na swoim Instagramie często publikował zdjęcia i filmiki, na których zażywał narkotyki. Na jednym z ostatnich opublikowanych przez niego postów pisał "(...)nie pozwolę ludziom sobie pomóc, choć potrzebuję pomocy, ale nie wtedy, gdy mam już swoje piguły. Jednak to jest tylko tymczasowe (...)".

Post udostępniony przez @lilpeep

Już wczoraj autopsja wykonana przez medyków względnie potwierdziła, że przyczyną zgonu młodego rapera było przedawkowanie.

W internecie pojawiło się również video nagrywane przez jednego z członków ekipy Peepa, który nagrywał go już prawdopodobnie nieżyjącego, myśląc, że śpi.

Swoje kondolencje za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyli artyści z całego świata oraz bliscy współpracownicy Lil Peepa.

Poniżej można zobaczyć screeny z grupowej konwersacji ekipy Peepa, dzięki której wychodzi na jaw, że raperowi sprzedane zostały podrobione tabletki xanaxu, które zawierały kokainę i fentynol. Dilerka, która zaopatrzyła w nie Peepa zrobiła to świadomie i w przeszłości omal nie przedawkowała ich ze swoim chłopakiem.

Look at that big fucking smile always lit up the room. Hearts are breaking everywhere. @lilpeep

Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)

Rip peep

Post udostępniony przez Lil Pump Jetski (@lilpump)

Tagi: 

emdog
Fentanylu kurwa
Matko
Jakiego swiata hiphopowego!?!?!?!, rapowego do krwy ndzy
Lol2222
[komentarz usunięty]
Komsi
No nikt nie bedzie płakać po twojej starej
Ola11320
Kurwa mi no jest w chuj go szkoda a jak mu nie współczujewspółczujesz to sie sklej
natiixx
ryj tam trzymaj.. i szanuj trochę innych
Xdxx
Wal się ty powinnes zdechnąć zamiast niego
Szczery
Ludzie z problemami i uzależnieniem od narkotyków powinni iść do lekarza i na odwyk. Smutne i jakże głupie tak skończyć. Patrze na fotki zaćpanych dzieci z tatuażami na twarzy i zastanawiam się co Ci ludzie mogą mi ciekawego powiedzieć... Raczej nic...
501
Debil
Cozi
Jak nisko upadnie jeszcze ta muzyka? Dzieciaki i nie tylko rapują o pigułkach i ćpaniu . Moda na drogie auta w każdym klipie, nagość i na niedokonanie mózgowe. Może tam nieszczęśliwa śmierć zmieni coś w podejściu niektórych raperów.
Nie dla psa kielbasa!
Jak można tak nisko upaść, żeby pisać teksty typu "Dobrze, że zdechł" "jeszcze bachor a ćpa i robi tatuaże na ryju" to był też człowiek wiec gównie jebany! JAKIŚ SZACUNEK TRZEBA MIEĆ! Jak wam gościu nie pasował, to na chuj tu wchodzicie i się rozpisujecie. JEBANE POLAKI CEBULAKI! ROBAKI! NAWET MI WAS NIE ŻAL! NAPLUŁ BYM WAM NA MORDĘ ALE I TAK POWIECIE, ŻE TO DESZCZ! TFU KURWY
Poliglota
cpał i robil tatuaze :D
Kudłaty
Zgadzam się ! jeśli nie twój styl muzyczny to nikt ci nie każe słuchać a jeśli nie lubisz to po co wchodzisz na wątki z nim związane i komentujesz. Bo to już jest hate, rozumiem wyrazić swoją opinię ale mówienie że dobrze że ta osoba zmarła i ocenianie jej po wyglądzie jest płytkie. Co do tatuaży jeśli chodzi o Polskę biorąc pod uwagę że minęły 4 lata od kiedy go napisałeś tatuażę też stały się popularne a to że ktoś ma wytatuowaną twarz skreśla go z większości zawodów w których mogl by się zatrudnić. Bo ludzie z wytatuowaną twarzą kojarzą się z kryminalistami i więzieniem. To pokazuje że społeczeństwo jest jeszcze bardzo zacofane.
Pump
Hoj cpal i robił tatuaze na mordzie
Idkidkidk
Skoro go nie lubisz to po co ty jesteś?
Oliwia
reast in peace peep :(

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>