Jetlagz "Roppongi Boys" - innowacyjny teledysk z motion-capture!

video
dodano: 2017-11-28 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Kolejny, innowacyjny klip od Jetlagz! Tym razem do tracku "Roppongi Boys" wyprodukowanego przez DJ-a Falcon1 i Bass Jan Other. Przy okazji jego premiery Łajzol i Kosi zaprezentowali też nową, finalną okładkę "WSK8OFMND",która zaprojektowana została przez Full Metal Jacket. Klip to dzieło motion designera Bartka Kalinowskiego oraz kreatywnego studia animacji Televisor.

Teledysk został stworzony w środowisku 3D bazując na technologii motion capture, która pozwoliła na precyzyjną rejestrację tańca dwójki raperów z Jetlagz. Do zarejestrowanego ruchu artystów Bartek Kalinowski zaprojektował i niejako "uszył" w programie 3D wirtualne stroje z materiałów takich, jak np. naturalny jedwab czy futro. Następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin.

"Na co dzień staram się wypełnić każdą wolną chwilę w pracy nad wymyślaniem nowych rozwiązań wizualnych i technologicznych. Efektem tego są szybkie rendery publikowane na Instagramie." – mówi Bartek Kalinowski. "Teledysk dla Jetlagz to rozszerzona wersja jednego z takich testów."

JETLAGZ (Kosi, Łajzol) - Roppongi Boys / prod. Falcon1, Bass Jan Other

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>