Malik Montana ostro na temat Sentino!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 17:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Sentino został wyrzucony z  GM2L. Nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się między raperami. Faktem jest, że Sentino na jakiś czas wyjechał za granicę, a poszukiwał go Wujek Ali, który twierdzi, że raper jest mu winien pieniądze. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy GM2L wraz z Toonym, mającym beef z byłym członkiem składu.

Na Instagramie Malika pojawił się komentarz sugerujący, że zdradził on Sentino. "Tamto coś o czym tak miło piszesz zostało same przez własne czyny słowa i zachowanie" - odpowiedział raper jednemu z fanów.

Jak widać skład GM2L nie chce mieć z Sentino nic wspólnego. Diho zapytany w wywiadze o byłego kolegę skwitował, że jego zachowanie po prostu rozczarowało zarówno go, jak i Malika Montanę.

Sentino współpracował w Niemczech z Flerem, z którym finalnie również doszło do nieporozumienia. Raper zza naszej zachodniej granicy jakiś czas temu śmiał się, że Sentino musiał uciekać z kraju, bo Polska na niego poluje.  Fler twierdzi, że były członek składu GM2L chciał pożyczyć od niego 500 euro, a także dodał, że jest mu on winien dużo pieniędzy.

beq
PRZECIEŻ SENTENCE I SLICE CAKES ZROBILI WJAZD I ROZJEBALI MOKOTOW, ALE, ALE JAK TO ????

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>