Czarny HIFI "Niedopowiedzenia" - złota płyta i nowy singiel

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-10-27 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Album „Niedopowiedzenia”, czyli solowy debiut  jednego z najlepszych producentów muzycznych w naszym kraju - Czarnego HIFI uzyskał oficjalnie status złotej płyty! Wydany pod koniec 2012 roku materiał został przyjęty bardzo dobrze zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych. Tytułowy numer, w którym gościnnie pojawił się Pezet jest do tej pory jednym z najchętniej oglądanych i słuchanych numerów muzycznych na polskim YouTube z liczbą streamingów przekraczającą 26 mln. 

Z tej okazji Czarny prezentuje nowy instrumentalny singiel. „C:/" to  numer, który zagubił się w procesie nagrywania materiału pomiędzy "Niedopowiedzeniami", a albumem "Nokturny i Demony".

W 'C:/' znajdziemy mnóstwo smaczków i skrawków sampli. Jest melancholijnie, basowo, po pierwszych taktach można stwierdzić, kto jest autorem produkcji.

Przypomnijmy też, że Czarny wraz z Eldo i Forinem bierze aktualnie udział w specjalnej inicjatywie na 100-lecie odzyskania niepodległości, w ramach której odbędą się specjalne warsztaty dla młodych raperów, producentów i grafików (m.in. w Otrabarwa Studio), a całość zwieńczy wspólny numer i klip. Pełne szczegóły znajdziecie tutaj.

Eldo x Czarny HIFI x Forin: Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa (zapowiedź)

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>