Eminem - czyżbyśmy z zaskoczenia poznali tytuł nowej płyty?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-26 22:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 11)

Od kilku tygodni dostajemy mnóstwo informacji o nadchodzącej płycie Eminema. Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnych szczegółów dotyczących daty premiery, okładki czy tracklisty, jednak być może, w dość tajemniczy sposób, ujawniona została właśnie nazwa najnowszego albumu Slim Shady'ego.

To już kolejna informacja, która zwiastuje, iż nadchodzący projekt Eminema jest bliżej, niż myślimy. Mimo braku oficjalnych potwierdzeń ze strony artysty, czy też jego wytwórni, bliski znajomy, a także były menedżer Ema - Paul Rosenberg, wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, które wywołało powstanie najnowszych teorii spiskowych fanów rapera.

Na wspomnianym zdjęciu możemy zobaczyć przedpremierowy egzemplarz płyty Yelawolfa "Trial By Fire". Normalne jest, że osoby z wytwórni starają się promować swój produkt poprzez social media, jednak we wrzuconym zdjęciu można doszukać się drugiego dna.

Look what arrived at the Shady offices today! @Yelawolf TRIAL BY FIRE comes out this Friday 10/27! #cdbaby

Post udostępniony przez Paul Rosenberg (@rosenberg)

Mowa tutaj o bilboardzie, który możemy zobaczyć w tle. Reklama produktu "Revival", z hasłem reklamowym "Seize the moment with REVIVAL", wzbudziła podejrzenia fanów, którzy szybko zauważyli, iż w nazwie produktu znajdującej się w dolnej częśći bilbordu, żółta literka "E" jest odwrócona, co można postrzegać jako znak firmowy Eminema sprzed lat.

Użytkownicy portalu reddit postanowili kopać jeszcze głębiej w poszukiwaniu odpowiedzi. Jeden z nich namierzył wspomniany produkt "REVIVAL" w sieci, gdzie znalazł takie informacje jak miejsce zarejestrowania firmy - Detroit (rodzinne miasto Eminema), a także numer na infolinię (1-833-2GET-REV). Po wybraniu numeru można usłyszeć: "Dziękujemy za zainteresowanie produktem Revival, numer jeden w leczeniu Artox Rithimus (nieistniejąca choroba)." Następnie wymieniana jest ogromna ilość skutków ubocznych, których produkt ten NIE wywołuje. Na końcu całej wiadomości możemy usłyszeć "Dziękujemy za zainteresowanie. Jesteśmy zajebiście wdzięczni za wysłuchanie całej reklamy."

Na domiar wszystkiego, aby już całkowicie potwierdzić tezę, iż to "R3VIVAL" będzie nazwą kolejnego albumu Eminema, w tle wspomnianej wyżej odpowiedzi infolinii możemy usłyszeć utwór "I Need A Doctor" Dr. Dre. Trzeba więc przyznać, iż cała teoria jest bardzo prawdopodobna, jednak na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać. Stay tuned!

Tagi: 

polski rap gówno
to tytuł
501
Tytuł brzmi: "Jestem głupim lewakiem, na usługach miliarderów, mieszam w głowach dzieciakom, kurwie się za kasę"
polski rap gówno
to ostatnie to o twojej matce, ale reszta co ma niby wspólengo z eminemem? ps. przekaż matce że jutro tez wpadne
unnjl
to ma wspólnego, że to lewacka pacynka na usługach milarderów
prep
Lepiej bym tego nie wyraził xD
o ty
o ty gosciu z jaroslawia kolego czerwinskiego
Komsi
Ale wy pierdolicie dzbany xD Przestańcie powtarzać to co usłyszycie jak jebane miniony
papilot
@Komsi, jebanego miniona to ty masz miedzy nogami fagasie pierdolony. Idz se upusc mastke z kapucyna bo gwiazdorzysz pizdo.
Komsi
Spoko upuszcze sobie w twoja matke. I troche to dziwne, że zaglądasz innym facetom w spodnie...
Anonim
Hahahah normalnie cyrk na kułkach. Nie ma takiego czegoś jak lewica i prawica albo jesteś uczciwym politykiem albo sprzedają kurwo wszystko w temacie albo działasz dla dobra państwa albo na jego nie korzyść. Dlatego dzieci przestańcie powtarzać bzdury z internetu i myślcie samodzielnie
Wtf
Tej 501 widać że masz ból dupska po disie na trampa ale nic nie możesz z tym zrobić dlatego wylewasz swoje żale w komentach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>