Solar ostro o Quebonafide, Żabsonie, ReTo i innych za brak wsparcia

W nocy z środy na czwartek pojawiło się na jednej z grup Facebookowych poświęconych SB Maffiji video zamieszczone przez samego Solara. W 10-minutowym filmiku Solar rozlicza się z kolegami z branży, którym pomógł się wybić, czyli z Quebonafide, ReTo i z Żabsonem. Zarzuca im brak wsparcia, podczas gdy są oni na scenie dzięki niemu. Wyjaśnia również czym spowodowane są problemy z ostateczną realizacją projektu. Video możecie obejrzeć w rozwinięciu.

Podczas kilkuminutowego monologu jednego z założycieli SB Maffiji słyszymy "wielki Quebonafide to postać którą stworzyłem w zasadzie od zera" czy "dobrze wiesz ile ci pomogłem, ile kontaktów ci otworzyłem, jak wiele twoich pierdolonych hitowych kawałków ci zmixowałem" skierowane do Żabsona.Dostaje się również Deemzowi, któremu Solar zarzuca zbyt wygórowane stawki dotyczące miksu i masteringu. To one miałyby blokować rapera przed wydaniem wyczekiwanego albumu. Autor albumu "#nowanormalnosc" wspomniał również o tym, że przy odnowieniu studia Nobocoto zapożyczył się na dużą sumę pieniędzy, które musi jak najszybciej oddać.

Wielu słuchaczy uważa całą sprawę za prowokację, która miałaby być po prostu chwytem marketingowym mającym na celu kreatywną promocję nadchodzącej płyty Solara (który jak wiadomo ma wyjątkowy promocyjny zmysł - by przywołać jedynie "Hot 16 Challenge" i Wizję Lokalną). Traktują też oni całą sprawę z przymrużeniem oka. Jaka jest prawda przekonamy się pewnie niedługo. 

Jom
"...kreatywną promocję nadchodzącej płyty Solara.." KREATYWNĄ?
bgdcnm
Chujowy fejk. Chujowa gra aktorska. Jak ktoś w to wierzy to jest pajacem bez mózgu. Natali promuje ziomków.
ODB RIP
Płacze na video jak jeszcze kilka lat temu płakał, że żadna wytwórnia go nie chce. W każdym żarcie jest jakaś część prawdy
Anonim
Poyebało się wackowi w główce, on stworzył quebo jasne. To sb jedzie na fejmie quebo bo jest z nimi kojarzony, gdyby nie quebo mieli by pewnie trochę miej fejmu. A co do żapsona, to co zmixował mu kawałki i pewnie dlatego są popularne? Gdyby nie on równie dobrze zmixował by je ktoś inny. Co nie zmienia faktu że wszyscy wyżej wymienieni to wacki (no może oprócz quebo, kilka tracków ok) a to pewnie jakaś chuyowa akcja promocyjna albo inny idiotyzm sb.
DawidziorHTA
Ty cgyba jestes pojebany ze que wypromowal sb?! Ani grama prawdy moze solek nie stworzyl quebo ale que nie wyptomowal sb a jedyny wacek rzeczywiście jest wyżej nad moim komentarzem pzdr
Anonim
Nie wypromował ale trochę fejmu im dał. Np. wchodzisz na yt w nute quebo a tam sb mafijja, dużo osób z ciekawości sprawdzi co to te sb i kilku słuchaczy wpadnie. Quebo bez sb doskonale by sobie poradził. Każdy świadomy słuchacz wie że sb to wacki i maja fanbase w gimnzjach i wśród niektórych mniej rozgarniętych dorosłych. A że mają fejm nic nie poradzę, w polsce zenek martyniuk też ma fejm. Po twoim nicku wnioskuje że słuchasz najprawdziwszej, hardcore'owej ulicy, takiej że strach podejść. Nie kłoci Ci się to z słuchaniem pozerów z sb?
KacperosGTA
beka z łaka i calej tej polskiej rap sceny XDDD i zabierzcie dzieciakowi ten mefedron bo sobie krzywde zrobi
jk
bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Brake96IWS
Zmiotłeś typie, bit up !
widzisziniegrzmisz
Miasta w których rzygać się chce od kolejnych gównoafer w celu promocji płyty: Sosnowiec

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>