Sarius uderza z klipem i zapowiada nową płytę!

video
dodano: 2017-10-05 20:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Sarius to taki raper, u którego stosunek hajpu do skilla jest raczej odwrotnie proporcjonalny. Po świetnym "I żyli krótko i szczęśliwie", który niestety zaliczył kiepską sprzedaż, częstochowski raper zakończył współpracę z Asfalt Records i myślał o zakończeniu kariery muzycznej. Na całe szczęście z pomocą przyszli przyjaciele, w tym producent Gibbs, który wyrwał Mariusza z marazmu i wspólnie z nim wydał na początku tego roku bardzo solidny materiał przy współpracy z Stoprocent i STAGE., jakim było "czaseM EP". Teraz uczestnik akcji Młode Wilki 2015 zapowiada swoją nową płytę i uderza singlem pt. "To Co Chcesz".

Jak na razie wiadomo nowa płyta będzie nosiła tytuł "Antihype" i ukaże się w listopadzie tego roku. Sarius postawił tym razem na niezależność i album zostanie wydany jego własnym sumptem, przy wsparciu BOR Records. Częstochowianin zapowiada również, że na jego krążku pojawią się świetni goście.  

Za wszystkie produkcje na płycie odpowiada Gibbs, który jak widać po "czaseM EP" złapał muzyczną chemię z Sariusem, co poskutkowało takimi bangerami jak np. "Dziedzic Korony"

Płytę w preorderze w wersji deluxe można zamówić na http://mariusztosarius.pl

Stay Tuned!!!

Tagi: 

donRoach
Asfalt zawsze miał kiepską promocję. I żyli kròtko i szczęśliwie nie doczekał się żadnego teledysku do singla - a płyta była jedną z lepszych zeszłego roku. Też dziwiło mnie to że Sarius koncertów nie grał ale jak wziął sprawy w swoje ręce to już coś pykło. Nie ma co ściemniać Asfalt lubi eksperymenty za co się go ceni ale promocje to kiepską.
Ennox
"Wyrwał z patosu"? Czy redaktor zna znaczenie tego słowa?
Wikipedia
był teledysk do trzech singli nawet na raz, YouTube: Sarius - Mariusz to Sarius / Ivanushka / Bezsen-s - prod. Voskovy
donRoach
Tak masz rację zapomniałem tylko dopisać że żaden nie pojawił się przed premierą.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>