Bisz "Piękno i Bestia" - EP na 5-lecie "Wilka Chodnikowego"!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-01 22:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Piękno i bestia" to epka wieńcząca pięć lat od premiery "Wilka chodnikowego" oraz wyraz wdzięczności dla słuchaczy i wszystkich, którzy brali udział w jego powstawaniu. Usłyszymy na niej producentów, którzy współpracowali z Biszem na jego debiucie - epkę współtworzyli Brudny Wosk, Lenzy, Złote Twarze, Nonce Nagrania i Mr.Ed. Na stronie www.pchamytensyf.pl można pobrać ją za darmo albo zamówić jeden ze ściśle limitowanych audiofilskich winyli.


01. Bisz / Brudny Wosk - Zdjęcie!
02. Bisz / Lenzy - Brzuch bestii
03. Bisz / Złote Twarze - Oko patrzącego (ft. Dj Ike)
04. Bisz / Nocne Nagrania - Czekając na barbarzyńców
05. Bisz / Mr.Ed - Dziwność rzeczy

Mix/master: Tomasz "Puzzel" Karczewski www.facebook.com/puzzelbeats
Projekt graficzny: Sergiusz Andrzejewski sergiusz.grafik@wp.pl
W utworze "Oko patrzącego" wzięły udział:
Wiolonczela - Zuzanna Nierubca
Pianino - Kinga Panasiuk

reklama
Brake96IWS
Słuchałem dawno zanim było tutaj, ogólnie to tylko utwór z Lenzym i ewentualnie jakiś jeden jest na: w miarę ujdzie, no dobra utwór z Lenzym jest na :tego mi było trzeba, ale wiadomo (przynajmniej mi) dlaczego ten kawałek akurat uzyskał teledysk, i zapewniam że ostatnie zapały graficzne najlepszego newschoolowego beatmakera w Polsce to nie jedyny powód dla, którego ten kawałek zyskał teledysk. Nie lubię takich akcji gdzie na promo się wybiera najbardziej skomercjalizowany (szczerość akurat tu zagrała neusch.rolę komercyjnych chamskich panczy chcąc niechcąc) utwór a takich akcji wiele, już wolę w stronę KPSN'a z Taki Chooj, przynajmniej ludzie, którzy się nim zainteresują dowiedzą się, że to jeden z marniejszych tekstów w jego karierze i jest się czym jarać a nie, sprawdzisz to co sztos jest na promo, kupujesz CD a tu poza tym co znasz nie ma co słuchać. Tehnikolor to kupię w ciemno mimo, że każdy z uczestników ma loty, które mnie nie absorbują ale wszystkim równo należy się mój hajs za moją pracę za ich pracę
Brake96IWS
Kupię ten Tehni jak wyjdzie bankowo ale pozostaje tylko karmić, marzenie że wyjdzie w takiej formie jakiej miało wyjść i, że wgl. KPSNem ogólnie po samym Taki Chooj bym się nie zajarał, może dla beatów bo opór jest, ale jakbym poznał wtedy takie numery jak Tędy To Tam czy Chyba Tam Byłem to by mnie wgniotło w fotel. APEL DO RAPERÓW: Jak już robicie płytę i macie pewność,że cała jest dobra i ją puszczacie, to rzućcie najchujowsze kawałki z klipami i opóźnijcie wrzucanie do sieci aż się na chomikach/torrentach pokaże, wtedy fanbase bd rósł i będzie stały a nie " chorągiewkowe fanki, które zwinie Ci wiatr, czyli typ po Tobie, któremu dali chwilę na hajs" a co z resztą ? "chuj w to co w pandemonium tych tępych głów"
ocb
Hmm, klej dupą wąchałeś?
Survival
Może mi ktoś powiedziec co to jest KPSN? To jest marka, producent czy raper? Słuchałem tylko kawałek jakiegoś łaka podpisany KPSN, ogólnie żanujące teksty i jestem ciekaw co to ma wspólnego z Biszem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>