Maxim dissuje Bezczela

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-28 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Białostocki raper Maxim (były hypeman Bezczela) postanowił publicznie skomentować trwający konflikt między oboma raperami. Sprawdźcie diss pt "Nigdy".

Komentarz Maxima:
"Olałbym temat gdyby nie fakt, że masz do mnie problem dlatego, że nie zgodziłem się zagrać z tobą 2 koncertów. W sumie miałbym to gdzieś gdyby nie fakt, że obrażasz moją rodzinę, dziewczynę i przyjaciół, dzwoniąc do znajomych i ludzi, których nawet nie znam. 
Machnąłbym ręką gdybyś nie pomawiał mnie od wystawienia kogokolwiek pod prokuraturą - NIGDY nikogo nie pomówiłem, nie wystawiłem ani nie sprzedałem, więc morda krótko.
I oczywiście gdybyś miał odrobinę godności to byś nie wyjechał mi z bani, w momencie gdy podpisuje ludziom płyty bezpośrednio po koncercie na festiwalu w Ełku.
 
Tak naprawdę to tylko częśc powodów, dla których postanowiłem zabrać głos w tym temacie. Nie dajcie się oszukać. Wizerunek jaki kreuje, jego rap i życie to są dwa zupełnie inne światy. Mówie to, bo doskonale wiem jak to wygląda od kuchni. 2 lata podczas trasy byłem lojalny, pomagając mu w koncertach w Polsce i za granicą. Pięknie mi się za to odpłaca, dlatego tym razem nie pozdrawiam :)
 
Różnica między nami jest taka, że MC nie będziesz NIGDY!" 
 

MAXIM - NIGDY. (BEZCZEL DISS)

Tagi: 

NIESZCZELNY ODBYT BEZCZELA
NIESZCZEL AMEBA UMYSŁOWA O IQ NIE WIĘKSZYM OD PAWIANA. DO TEGO KARZEŁ NIŻSZY OD LIROYA, LECZĄCY SWOJ KOMPLEKS NIŻSZOSCI BAZAROWYM TANIM SWAGIEM. POGARDA DLA KURWIA
hahaha
hahaha
xd
latwo rozjebany
beka
aż za łatwo go zaorał czekam na dukanie w odpowiedz bo może byc zabawnie
fat_mike
Nie polecam jednoczesnie byc alkoholikiem i w tekstach gloryfikowac procentow.
incoG
Nie znam tego chłopaka, bo nigdy nie byłem na koncercie Piszczela. Miałem okazję za to poznać bohatera dissu i słowa Maxima pokrywają się z jego pozą - dokładnie, pozą. Piszczel zgarnia solidną skwarę na pysk i udaje, że nic się nie stało, że pada. Nawet jeśli ten beef ma miejsce przed zbliżającą się premierą jego płyty, więc jeśli wygra, zadziała na jego korzyść, to na razie nie podejmuje rękawic. Taki autentyk, taki kozak. Załóż te rękawiczki, idź ładnie się ostrzyż i dalej se rób ładne zdjęcia... Chłopie, słaby jesteś.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>