Te-Tris i Astek vs Jerzy Mordel - znamy wynik sprawy sądowej!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-24 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Zaczęło się bardzo niewinnie, od użycia nazwiska żużlowca w tytule utworu z płyty Te-Trisa "Definitywnie", w którym gościnnie udzielili się Astek i Ras. Jednak sportowca uraziło nie tyle użycie jego nazwiska, co określenie go epitetem "pierdolony" przez Astka w jego zwrotce. Sprawa znalazła swój finał w sądzie, ale proces ciągle trwa." - pisaliśmy jakiś czas temu o precedensowym procesie, który raperom wytoczył Jerzy Mordel. Mamy nowe wieści!

I to jak najbardziej pomyślne: "KOCHANI. AKCJE #freetet #freeastek oraz #mordelgate ZAKOŃCZONE. ZARZUTY ZOSTAŁY WYCOFANE." - napisał na swoim FB Te-Tris. Niebawem numer "Jurek Mordel" powróci więc do Sieci. Poniżej za to najnowszy klip Te-Trisa, opublikowane kilka dni temu "Bombye"

***

Sprawdź też:

Astek o procesie Te-Tris vs Jerzy Mordel : "Literowałem w sądzie 'braggadocio'"

 

TE-TRIS - BOMBYE [OFFICIAL VIDEO]

Tagi: 

Mordel
Free w dupe pierdolony Astek!
Brake96IWS
Hahahaha teraz nie wiadomo czy to rozczarowany Mordel na prawdę czy coś w stylu kont z youtube xd Generalnie Panu Jerzemu radzę się zapoznać bardziej ze stylistyką w rapie, zwroty typu "nygga" "mutherfucker"- jak funkcjonują za oceanem? tak jak u nas w PL "jestem skurwysynem który nakurwia ten sztos na kablach"= Dystans dystans
pr
:-)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>