"Dillacious" - wesprzyj wydanie polskiej kompilacji poświęconej J Dilli!

W zeszłym roku prezentowaliśmy Wam "Dillacious" - polski tribute dla nieodżałowanej pamięci J Dilli, EPkę złożoną z 10 beatów (autorstwa najlepszych beatmakerów z województwa kujawsko-pomorskiego - m.in. The Returners, Oera, Szpalowsky'ego, Bryndala...) inspirowanych niesmiertelnymi vibe'ami Dilla Dawga. W tym roku We Love Beats, inicjatorzy projektu, chcą iść krok dalej - i potrzebują do tego Waszej pomocy!

31 stycznia wystartowała zbiórka, której celem jest pozyskanie pieniędzy na wydanie dwupłytowego albumu "Dillacious" z muzyką kilkunastu wyjątkowych producentów, którzy w ten sposób zdecydowali się oddać hołd J Dilli. Projekt "Dillacious" tworzą dwie kompilacje - vol.1 oraz vol.2. Pierwsza część - jak już wspomnieliśmy powstała w zeszłym roku, natomiast druga rozbrzmi w głośnikach słuchaczy jeszcze w tym miesiącu! Zbiórka na portalu PolakPotrafi.pl potrwa do końca lutego 2017.

Do szczęśliwego zrealizowania marzenia chłopaków z Torunia brakuje już tylko dwóch rzeczy: wytłoczenia płyt oraz wydrukowania okładek.Założyliśmy nakład 500 sztuk, ale w związku z tym, że zgodnie z zasadami serwisu nie możemy zakończyć zbiórki przed czasem, jeśli zainteresowanie naszym projektem będzie większe, wytłoczymy odpowiednio więcej sztuk, aby zadowolić wszystkich wspierających. Nie planujemy żadnych dotłoczeń po zakończeniu akcji – tłumaczy Maciek Jarzębski. Każdy zainteresowany wsparciem zbiórki może wybrać za pośrednictwem portalu PolakPotrafi jedną z nagród, która przybliży We Love Beats do realizacji ich celu – wydania dwupłytowej kompilacji z beatami. W przypadku gdyby jednak nie udało się zebrać ustalonej kwoty w terminie, wpłacone przez wspierających fundusze wrócą na ich konta.

Link do zbiórki na portalu PolakPotrafi.pl:

https://polakpotrafi.pl/projekt/dillacious 

Kim są We Love Beats? To Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, dwaj zapaleńcy popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia. Obaj mieszkają w Toruniu i to właśnie tu najczęściej można ich usłyszeć. Powstała w 2011 roku inicjatywa jest swoistą alternatywą wobec popkulturowej monotonii list przebojów. Nadrzędnym celem projektu jest promowanie niebanalnej muzyki oraz jej twórców. Od kilku lat organizują cykliczne imprezy, grają sety DJskie, a także prowadzą bloga, na którym publikują cotygodniowe zestawienia muzycznych nowości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do klikania:

www.facebook.com/welovebeats.official

www.welovebeats.pl

http://bit.ly/WLBonYouTube

https://soundcloud.com/We-Love-Beats

www.instagram.com/we.love.beats

Kontakt z We Love Beats - welovebeatsofficial@gmail.com

Jesteśmy na półmetku zbiórki, zachęcam więc do wsparcia polskich Pączusiów! Na zachętę - wrzućcie na głośniki wyśmienity pierwszy wolumin "Dillacious"!

MJ
one <3
lprz
projekt sztos, vol 2 też pewnie rozjebie. zamówione
We Love Beats
Wczoraj puściliśmy drugi singiel. ;) Mamy tego więcej i lada moment wrzucimy całość do sieci. Dzięki za wsparcie!
baRRap
Też dorzucam swoją cegiełkę i mam nadzieję, że uda się zebrać całość.
We Love Beats
Dzięki! Każda złotówka przybliża nas do celu. :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>