Emes Milligan - Rentgen #02 (Popkiller Młode Wilki 5)

video
dodano: 2017-02-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W weekend odpaliliśmy nowy cykl video - inspirowaną wywiadami Montreality serię krótkich pytań mających pomóc poznać daną osobę trochę lepiej i z innej strony niż w klasycznych popkillerowych videowywiadach. W 1 odcinku Bezczel opowiedział m.in. o swoim ukrytym talencie, plusach i minusach pracy w duecie, raperze z którym chciałby zrobić płytę w duecie czy o tym, co najbardziej denerwuje go w produkcji teledysków.

Pod 'Rentgen' wzięliśmy też wszystkich tegorocznych Młodych Wilków, by ukazać Wam ich trochę pełniej niż zwykle. Odcinki będą pojawiać się następnego dnia po ujawnienia danego Wilka, jeszcze zanim poznacie kolejnego. Na początek oczywiście Emes Milligan!

Video: The Distance Vision

Emes Milligan - Rentgen #02 (Popkiller Młode Wilki 5)

Info o cyklu:

W większości naszych videowywiadów kręcimy się głównie wokół tematyki muzyki i niuansów z nią związanych, rozmawiamy merytorycznie i obszernie o nowych wydawnictwach, planach. Jednak pomyśleliśmy, że warto dodatkowo ukazać naszych rozmówców z innej perspektywy, prześwietlić ich na wylot niczym rentgen i pomóc wam dowiedzieć się ciekawostek, których w standardowych popkillerowych wywiadach nie znajdziecie...

Komiksowy superbohater, którego moce chciałbyś posiąść? Pierwsza praca? Wymarzone miejsce na klip? Postać filmowa, w którą chciałbyś się wcielić? Twój ukryty talent, umiejętność, o której nie wiedzą słuchacze? A także wiele innych pytań bezpośrednio dotyczących danych osób i ich aktualnych działań, jednakże pytań wymagających odpowiedzi krótszej i konkretniejszej niż w pełnej dyskusji. Całość w krótkiej i zwięzłej, kilkominutowej formule. Główną inspiracją dla naszego Rentgena były wywiady Montreality, w których amerykańscy raperzy ukazują się słuchaczowi całkiem inaczej niż normalnie, Machine Gun Kelly opisuje backstage'owe historie z trasy a Wiz Khalifa z pasją rozwodzi o swoim ulubionym żółwiu ninja. Mamy nadzieję, że i naszych rozmówców uda się tu odpowiednio ciągnąć za język i że cykl stanie się idealnym uzupełnieniem normalnych wywiadów przed popkillerową kamerą.

Uprzedzając ewentualne pytania/skojarzenia - cykl będzie wyraźnie różnił się od CGM'owych Najgorszych Pytań i podobna może być jedynie forma wizualna, a nie treść. Nie mamy na celu bowiem wziąć tu raperów "pod włos" trudnymi tematami, a raczej spojrzeć na nich samych z trochę innej perspektywy i pomóc Wam poznać ich lepiej. Obie formuły powinny więc raczej zgrabnie się uzupełnić, a nie stanowić dla siebie konkurencję.

Komisarz O'Harra
Nie wiem skąd to się bierze, ale nawet jak trafiają się raperzy mający trochę bardziej ambitne teksty, z odniesieniami do różnych filmów, książek czy postaci kultury, to w wywiadach, każdy jak leci, to taki ,,chłopek-roztropek", nie potrafiący zatuszować elementarnych braków wiedzy, czy też wyraźnie pozbawieni własnego zdania i lecący na popularnych hasłach. DRAGON BALL JEST KOMIKSEM NA PODSTAWIE KTÓREGO DOPIERO NAKRĘCONO SERIAL ANIMOWANY. Ludzi inteligentnych poznaje się właśnie po wątpliwości, co swojego stanu wiedzy, więc czemu w tym kraju, jeśli ktoś nie ma pojęcia o jakimś temacie, to wciska wszędzie swoje 5 groszy i wychodzi na ignoranta?
MeWho
O kurwa stary... Jak ja sie ciesze, ze Ty to powiedziales... czasem az mi wstyd ze slucham rapu, ale widze nie tylko ja mam takie odczucia - props stary za celne obserwacje. Raperzy w tym kraju to wielkie rozczarowanie. Kazdy na tracku struga erudyte, a prawda, ze przeczytali jedna ksiazke i rżną filozofa...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>