Emes Milligan pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 5 (2016/17)!

Emes Milligan ('91) - urodzony w Tomaszowie Lubelskim, a od dłuższego czasu mieszkający we Wrocławiu. Oprócz inteligentnych zwrotek, czy trafnych porównań, cechuje się umiejętnościami wokalnymi, którymi urozmaica brzmienie swoich numerów.

Samozwańczy self made man - z czym nietrudno się zgodzić, bo oprócz rapowania i śpiewania, produkuje także bity, na mixie i masteringu kończąc. Jego wszechstronność muzyczna pozwala mu zgrabnie balansować pomiędzy wielorakimi brzmieniami, poczynając od numerów na samplowanych bitach, po nie ograniczające go nowobeatowe produkcje. W jego twórczości nie brak trueschoolowego sznytu, a muzycznie obrany kierunek nie zamyka się w jednowymiarowej przestrzeni, dzięki czemu w numerach nietrudno też o jazzowe, czy soulowe dźwięki.

W swoich tekstach niejednokrotnie podkreśla indywidualizm i niezależność, co w sposób ciekawy kontrastuje z jego wrażliwym obliczem nakreślonym m.in. złożonością relacji damsko-męskich, którymi dzieli się ze swoim słuchaczem.

Emes Miligan oprócz solowego albumu „Spin Off”, ma na swoim koncie płytę „Nowe Kino”, nagraną wraz z Kartkym oraz album „Definicja Ego” - stworzony pod szyldem wcześniejszego projektu muzycznego Egotrue. Obserwując determinację i konsekwencje w obranej ścieżce muzycznej, połączoną z jakością brzmienia nie mogliśmy pominąć go w tegorocznej edycji Młodych Wilków.

Rozmawiała: Karolina Dobkowska

Zdjęcia/Montaż: The Distance Vision

Grafika: Studio Graficzne AJ

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

Emes Milligan pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 5 (2016/17)!

Emes Milligan - Być Jak... [Official Video]

Emes Milligan - Ścieżka Nad Reglami [Official Video]

Kartky x Emes Milligan - C2C (prod. Tasty Beatz)

Kartky x Emes Milligan - Holy Water (prod. Emes Milligan x NoTime)

fan Zioła OG
Jak dla mnie bobek, czytaj w każdym kawałku taki sam, ale ciężko to stwierdzić bo coraz lepszy jest i z kartkim pokazał że potrafi jak równy z równym jechać po bicie
savalas
są ciekawsi artyści. Chociażby w maxflolab AeSPe ( mc, producent ) przynajmniej o czymś nawija, taki ulepszony Eldo. Czy Zen z egotrue. Młode Wilki po za wiekiem nie prezentują niczego w każdym z ostatnich dwóch edycji.
Lolki
Sarius?xD
mcmcmcm
Dziewczyna jest totalnie nieprofesjonalna, nie da się tego wywiadu oglądać.
polski rap gówno
hejtujesz, bo co? bo spełnia marzenia? bo lubi w dupe?
Pr
dobrą ma dupe .
elo
MEDIUM BISZ BONSON BIAŁAS GEDZ <-- nie będzie już lepszej edycji niż pierwsza elo
no siema
pierwsze? a nie jest tak że popkiler robi edycje od 2001?
beq
beka z łaka o nicku \polski rap gówno', podobno nie slucha polskiego rapu a wymienia ksywski jakiś łaków-kolegow mzk, ztm i sklep zabka ze niby powinni byc w mlodych wilkach
polski rap gówno
beka z ciebie, idioto. akurat tych co wymieniłem wybijają się ponad chujowy poziom polskiego rapu więc można ich propsować. to zielony swag.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>