Tede, Eldo i Bosski komentują ewentualny powrót WWO

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-17 17:59 przez: Kacper Szymański (komentarze: 15)

Na początku roku hip-hopowym światem wstrząsnęła wiadomość o możliwości powrotu WWO. Stało się tak za sprawą zdjęcia udostępnionego przez Sokoła na Instagramie, na którym znalazł się wraz z Jędkerem, podpisanego "Jak zrobilismy to zdjecie Jedker powiedzial: 'Wrzuc im, niech maja pozywke'. To macie pozywke. WWO." Obaj panowie spotkali się w Australii, gdzie Sokół spędzał okres świąteczno-noworoczny. Na odpowiedź sceny nie trzeba było długo czekać, a głos w tej sprawie zabrali m.in. Tede, Eldo i Bosski.


Wszyscy trzej raperzy zostali zapytani o swoją opinię na temat ewentualnego powrotu WWO na scenę w wywiadach udzielonych CGM.pl. Największym entuzjastą tego pomysłu okazał się Bosski, który powiedział "Przypuszczam, że Polska jest już gotowa na powrót WWO. Na pewno by to jakoś przeszło. [...] Powiem szczerze, że może i to nie byłoby złe. Podobnie jak i powrót Firmy, może to w jakiś sposób byłoby ciekawe i dobre. Biorąc pod uwagę, że byłoby to zrobione dla funu a nie jakichś celów marketingowych. Wiadomo, że każdy z tego, żyje, ale dla fana hip hopu, szczególnie tego starszego, to byłoby jakieś wydarzenie. Niech się dzieje. Zresztą i tak nie mam na to wpływu, więc przyjmę to jakie będzie." 

Znacznie chłodniej możliwość powrotu WWO w oryginalnym składzie ocenił Tede: "Nie mam pojęcia czy miałby sens i jakby był przyjęty, ale pamiętam, że Sokół się nie wypowiadał za dobrze o Jędkerze w tzw. międzyczasie. Mnie to absolutnie nie interesuje. Nigdy nie słuchałem WWO."

Z kolei największym sceptykiem okazał się Eldo: "Fajnie, że Sokołowi udało się odnaleźć na wakacjach Jędrka. Fajnie, że Jędrek coś w życiu robi, a nie tylko Monopol. Nie widzę powrotu WWO, nie wierzę w takie rzeczy. A jak zostałby przyjęty? Wydaje mi się, że salwą śmiechu"

A jakie jest Wasze zdanie na temat powrotu WWO i wspólnego albumu długo zwaśnionych Sokoła i Jędkera? Wypowiedzi wszystkich trzech raperów znajdziecie poniżej.

Tagi: 

reklama
Zgr
Szkoda, ze nie słuchał WWO może by sie od nuch nauczył robić rap. Btw to tak jakby Borysewicz powiedział gdzieś na rock.pl że nigdy nie słuchał Republiki. Little respect.
rodzynkiwsernikuprops
Obyś trollował kolego.
Ciast
Popieram :D
polski rap gówno
ta dziwka boska ro trenuje turlanie się po trawniku powinna trzymać pizde na kłódke bo chuj każdego obchodzi jego zdanie o czymkolwiek. skończony człowiek, hipokryta i pizda na strzała.
Anonim
Ale ty masz gościu kibel we łbie to masakra
polski rap gówno
to twój bożek, pedale? twoja mówi co innego jak ją pętem częstuje.
polski rap gówno
*twoja stara
Anonim
Wróć jak zmądrzejesz przyglupie
polski rap gówno
wróć jak twoja matka przestanie ci dodawać mojej spermy do płatków śniadaniowych
Anonim
Ty psychicznie chora kurwo z internetu idź się lecz
polski rap gówno
XD
Jom
"wstrząsnęła"?? Serio?
Anonim
Bardzo ramowy news. Już serio nie macie oczym pisać
hehe
Tede jak zwykle powalił swą wypowiedzią .... ah ten nasz polski JAY-Z -.-
nnubb
Nie od dziś wiadomo, że Pede woli słuchać Miley Cyrus, Sabrinę czy inne popeliny niż rapu... dlatego jest taki chujowy w rapie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>