Żabson x Ad.M.a x Wac Toja - videowywiad (Popkiller Młode Wilki 4, pół roku później)

Koniec roku to okres podsumowań, ale i zapowiedzi. U nas za to pora na ostatni tegoroczny wywiad, który równocześnie podsumowuje pewien etap jak zapowiada kolejny. Na początku roku spotkaliśmy się z trójką naszych ubiegłorocznych Młodych Wilków, Żabsonem, Ad.M.ą i Wac Toja, by porozmawiać o tym, ile zmieniło się u nich w ciągu pół roku od 4 edycji naszej akcji. Materiał z przyczyn technicznych utknął w naszych szufladach, lecz teraz w pewien symboliczny sposób zamkniemy nim klamrą rok 2016 jak i czwartą odsłonę Wilków - ogłaszając także w odpowiedzi na Wasze liczne pytania, że 5 edycja Młodych Wilków zbliża się coraz większymi krokami i w roku 2017 zdecydowanie możecie się jej spodziewać!

A póki co oddajmy głos Żabie, Adzie i Wacowi, którzy w interesującej 40-minutowej pogawędce zabiorą was w podróż przez przeróżne tematy, od wspomnień odnośnie szalonych dla siebie miesięcy po refleksje odnośnie stanu całej hip-hopowej sceny i zachodzących na niej zmian. Mimo upływu czasu materiał nie zdezaktualizował się a formuła potrójnego wywiadu sprawiła, że dużo więcej tu ciekawych dygresji i luźnej rozmowy niż w standardowych wywiadach 1 na 1.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Montaż: The Distance Vision

 

Żabson x Ad.M.a x Wac Toja - wywiad (Popkiller Młode Wilki 4, pół roku później)

polski rap gówno
Komentarz został usunięty przez moderatora.
polski rap gówno
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Komsi
Prawda boli jak widać xD
Mateusz Natali

Komentarze składające się z 'pedały blablabla gówno blablabla", w których nie ma ani jednego merytorycznego elementu wylatują zawsze. To nie wolność słowa tylko śmietnik a do wylewania jadu służą inne serwisy :)

Szr
Dokładnie, nie róbmy z popkillera chamrapu. Pzdr Ematei
00000000000
Wac Toja się rozgadał tam, nie ma co
Popkillah'
Dlaczego nadal promujecie stękającego raperzyne, który nie ma nawet nic ciekawego do powiedzenia?
PRAWDZIWY
A czemu nie kolejnej edycji ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>