Alkopoligamia "Molza" - wspólna płyta na 10 urodziny, mamy klip!

Wyjątkowy album nagrany przez artystów Alkopoligamii podczas wczasów twórczych we wsi o wdzięcznej nazwie Molza. 10 lat niezależnej oficyny zaowocowało dwudziestoma dziewięcioma wydanymi albumami na wszystkich możliwych nośnikach, od zapomnianych już kaset przez cd, winyle oraz wydania cyfrowe. Cieżko wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie tego jubileuszu niż specjalne wydawnictwo. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów zrealizowanych od początku do końca w wyjątkowych, mazurskich okolicznościach sprzyjających pracy twórczej. Zarówno muzyka jak i teksty powstawały w niecodzienny sposób, na hamaku, nad stawem czy w pokoju domku letniskowego zaaranżowanego tymczasowo na pomieszczenie studyjne.

Szczegółową tracklistę ujawnimy wkrótce, już dziś za to możemy zdradzić, że znajdą się na niej takie perełki jak m.in. nowy solowy utwór Mesa, piosenka zapowiadająca album „Albo inaczej 2″, świeżynka od 2cztery7 i wiele innych niecodziennych numerów.
MOLZA wzbogacona zostanie o drugą płytę na której znajdą się utwory wydane przez Alkopoligamię w ciagu ostatniej dekady.
Premiera płyty 03.03.2017., wszystkie zamówienia za pobraniem oraz opłacone zostaną wysłane najpóźniej 01.03.2017 by dotrzeć do odbiorców przed sklepową premierą.

Alkopoligamia - "Molza" - Ten Typ Mes, Stasiak, Holak, RAU, Jordah, Kuba Knap, Black Belt Greg

watcher
ciekawe kto, kogo, ile razy i w którego dziuracza tam zrape'ował. bez pozdro
polski rap gówno
pojebane
Mnbbhhj
Nawet nie patrząc na ten teledysk i utwór przez pryzmat rapu tylko powiedzmy sztuki, nadal pytam się CO TO KURWA JEST?!?
szast_prast
zajebiste
Jom
Mes spoko, Knap w porządku, reszta - serio?.. Po co?
mielonki
ile jeszcze pod niby poszukiwaniami, artyzmem, rozwojem, raperzy będą serwowali nam takie gówno nie to juz nie jest rap chuj wie co to jest i oni sami nie wiedzą. Jeśli chcę posłuchać innych progresywnych gatunków to sobie je odpalam a nie te "próbki" naszych alter raperów, no wlasnie to juz sie robi altercoś a nie raper.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>