B-Real już w ten weekend w Polsce!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-11-17 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Do You wanna get high...? 

Przypominamy o hip-hopowym wydarzeniu tygodnia - w ten weekend Polskę odwiedzi frontman legendarnej grupy Cypress Hill - B-Real! 19 listopada zagra w klubie Alibi we Wrocławiu, dzień później - w krakowskim klubie Kwadrat!

Bilety:
https://www.biletomat.pl/koncerty/b-real-of-cypress-hill-we-wroclawiu-3576/
https://www.biletomat.pl/koncerty/b-real-of-cypress-hill-w-krakowie-4145/

Występowi amerykańskiej gwiazdy hip hopu towarzyszyć będą koncerty znanych raperów z Polski. We Wrocławiu wystąpi legendarny Waldemar Kasta – twórca i załozyciel K.A.S.T.A. Squadu, oraz Antone -  reprezentant Bebzacze / Play More Records. Towarzyszyć mu będą Ozdobieni Blizn Wzorem i Dj Liquid, który w rytmie rapowych klasyków poprowadzi całą imprezę.

W krakowskim Kwadracie na scenie usłyszymy równiez Pokahontaz [Fokus, Rahim, Dj Bambus] czyli kolejny projekt śląskich raperów, który powstał po zakończeniu kariery legendarnej Paktofoniki. Supporty zagrają również Bonez, Oxon / Revo, Antone / OBW / Dj Liquid.

Zapraszamy!

biały
Super! Już mam "Insane In The Brain".
Muggs
No właśnie NIE zagra.
wkurwiony
kurwa to jest chore, wszystko sobie człowiek planuje, wykupione bilety na busa, ogarnięcie wolnego w pracy a tu nagle odwołanie, po prostu to jest zwykłe sranie na fanów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>