Drake podsyca plotki wokół projektu z Kanye Westem

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-08 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu sporo mówiło się, o tym że Drake i Kanye West pracują nad wspólnym, tajemniczym albumem. Potwierdzały to m.in. wykupywane przez nich billboardy oraz dwuznaczne komentarze raperów dotyczące tej sprawy. Plotki te ucichły, a komentarze na temat kopiowania wyglądu scen i prowadzenia koncertów, które Kanye rzucił rzekomo pod adresem Drizzy'ego, praktycznie zamknęły sprawę. Teraz wychodzi na to, że dwaj raperzy nadal są w przyjacielskich stosunkach. Drake za pośrednictwem Instagrama kolejny raz postanowił pograć na nerwach fanów i podsycić apetyty przed projektem z Yeezym.

Autor "Views" dodał na swoje konto zdjęcie z Ye i dodał podpis "There Goes the neighborhood". Zwrot "The Neighborhood" zaczęto interpretować jako nazwę wspólnego projektu.

Początkowo można odnieść wrażenie, że post ten jest pospolitym chwytem marketingowym. Postać rzeczy zmienia jednak też komentarz Scooter Brauna, czyli jednego z najważniejszych menadżerów muzycznych w grze, który opiekuje się karierami m.in. Justina Biebera, Ariany Grande, Ushera czy PSY. Braun podkręcił atmosferę zdaniem "Zaczyna się...".

Warto przypomnieć, że w ostatnim wywiadzie dla magazynu Vogue, Kanye wyznał, że pracuje nad różnymi rzeczami z Drake'iem - "Nagraliśmy sporo muzyki. Po prostu dobrze się bawimy w studio. Pracujemy nad albumem, więc możecie spodziewać się dużych rzeczy (...)" - powiedział w sierpniu autor "The Life Of Pablo".

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>