Max B niedługo na wolności? Skrócony wyrok 75 lat odsiadki

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-19 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wokół Maxa B i jego 75-letniego wyroku powstało już tyle mitów i legend, że można byłoby z tego napisać całkiem dobrą i grubą książkę. Więcej o ciekawej postaci, którą bez wątpienia jest Boss Don Biggaveli, możecie przeczytać w naszym profilu. Możliwe, że teraz dostaliśmy najbardziej konkretną i wiarygodną informacją dotyczącą wcześniejszego wyjścia na wolność rapera z Harlemu. W przekazaniu jej pomogli m.in. Wiz Khalifa i French Montana.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych wielu raperów traktujących Maxa B za inspirację przekazało info o rzekomym skróceniu wyroku rapera. Wiz Khalifa oraz bliski współpracownik autora serii mixtape'ów "Public Domain" French Montana ogłosili, że Max może już wyjść na wolność za 2 lata. W najgorszym dla niego scenariuszu karę przestanie odbywać w 2022 roku, czyli za 6 lat. Jest to ogromna zmiana w stosunku do docelowego wyroku 75 lat, który dostał za morderstwo i rabunek pierwszego stopnia.

Sprawa z wcześniejszym opuszczeniem murów więziennych została potwierdzona przez samego zainteresowanego w specjalnym oświadczeniu. Podziękował on tam szczególnie ekipie słynnej audycji radiowej Breakfast Club, czyli Charlamagne'owi, Angeli Yee oraz DJ'owi Envy. Swoje gratulacje złożyli za pośrednictwem Instagrama i Twittera oczywiście wcześniej wspomnieni French oraz Wiz Khalifa, ale i Cam'ron, czyli lider grupy The Diplomats, z którą niegdyś związany był Max, Curren$y i wielu innych.

Tagi: 

Mortal Kombat
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Max ciągle w formie.
hdhshsh
Currensy w diplomats? Chyba nie
Konfi
A ciekawe dlaczego nagle wyjdzie pierdolony nie zastanawia was to????
lean with fanta
Pewnie poszedł na układ
$zczepan
Jeszcze nie wyszedl asfaltinio

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>