De La Soul z nową płytą na 1 miejscu Rap Charts Billboardu!

Pięknie patrzy się na przykłady podważające "jedynie słuszne" kierunki. De La Soul na swój nowy album cały budżet (600 000$) zebrali od fanów w kampanii crowdfundingowej, wydali go w pełni niezależnie i wrócili po 12 latach przerwy. Efekt? Pierwsze miejsce w notowaniu "Rap Charts" Billboardu!

To świetna informacja, pokazująca, że nadal nawet na szczytach list miejsce jest dla wszystkich - i dla młodych i dla legend, co cieszy szczególnie w obliczu trendu na ignorowanie zasług starych składów, gdy tylko podważą "świeżość" jakiegoś randomowego żółtodzioba, który całą argumentację opiera jedynie na aktualności i wieku a.k.a. "jestem świeży i gorący a oni starzy, nie kumają i zazdroszczą, bo już nikt ich nie słucha".

"3 Feet High & Rising" De La Soul zaszło na szczyt R&B Charts w roku 1989. Mija 27 lat i tercet błyskotliwych Nowojorczyków znów jest górą! Jest to zarazem ich 3 album, który dotarł do Top 15 ogólnego notowania Billboardu (dokładnie zajmując 12 miejsce).  Przypomnijmy, że na "...and the Anonymous Nobody" usłyszycie też Pete Rocka, 2 Chainza, Snoop Dogga czy Ushera. Więcej o albumie na naszych łamach już niebawem.

A na razie przypominamy wywiad z Hip Hop Kempu 2013:

De La Soul (Posdnuos) - wywiad / interview (Hip Hop Kemp 2013, Popkiller.pl)

Oraz singiel z nowego albumu z udziałem Snoopa:

De La Soul - Pain ft. Snoop Dogg (Official Audio)

Tagi: 

reklama
Jogurt
Dajcie link do do tego notowania...
Anonim
W zalewie tego trapowego gówna coś wartego przesłuchania

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>