De La Soul "For Your Pain & Suffering" - nowa EPka i data premiery albumu

Pierwszy w pełni niezależny album De La zbliża się wielkimi krokami. Według listopadowej zapowiedzi powinien był już co prawda wyjść parę dni temu, 29 kwietnia, ale Pos, Trugoy i Maseo zdecydowali się jeszcze raz przesunąć datę premiery „And The Anonymous Nobody”. W ramach wynagrodzenia, aby osłodzić fanom tę wiadomość, przygotowalijednak 4-kawałkową EPkę, wdzięcznie zatytułowaną „For Your Pain & Suffering”. Odsłuch i data premiery albumu w rozwinięciu.

Data premiery tego albumu to 26 sierpnia, dostaniecie ten projekt – napisała grupa na stronie Kickstarter, za pomocą której sfinansowany został nadchodzący krążek. Już tego lata ukaże się pierwszy singiel, z gościnnym udziałem Snoop Dogga, zatytułowany „Pain”. Puścimy również teledysk do tego numeru.

Z czego wynikają natomiast opóźnienia? Jak pisze grupa, powodem jest "granie roli wytwórni". - To doświadczenie wiele nas uczy. Oczywiście chcemy, żebyście wy, którzy ufundowaliście ten projekt, dostali go jako pierwsi, ale też zależy nam, aby świat również go usłyszał a w tym celu musieliśmy zawrzeć jakąś umowę dystrybucyjną – znaleźć kogoś, kto dostarczy ten projekt wam oraz wszystkim innym na świecie. Finalnie, podpisaliśmy umowę z Kobalt Music, którzy zamierzają wykonać kawał świetnej roboty i sprawić, że ten album De La rozejdzie się jak należy i każdy będzie mógł go kupić.

Odsłuch EPki, złożonej z numerów, które nie weszły na LP, pod spodem. Darmowy download

Przypominamy też nasz videowywiad z Posdnuosem:

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>