Bonus BGC gościem specjalnym na urodzinach Tedego!

kategorie: News
dodano: 2016-07-27 13:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Tede jest jedną z tych osób, która perfekcyjnie podchwytuje wszystkie bekowe tematy krążące po Internecie - efektem m.in. "beefy" z Pikejem czy Bonusem BGC. Teraz okazuje się, że konflikt z poznańskim zawodnikiem MMA został zakończony - bowiem Bonus (razem z Bodychristem) pojawił się jako gość niespodzianka na 40 urodzinach TDF'a w koszalińskim amfiteatrze!

Tuż przed występem gwiazdy wieczoru ni stąd ni zowąd Wuwunio wywołał BGC wraz z Body Christem, a jak mówi sam Tede - było to możliwe dlatego, że wykupił cały nakład 100 sztuk wspólnej płyty obu panów.

Tagi: 

reklama
Grzechu
Mateusz kiedyvw końcu wywiad z Soulja Boy'em I The Beatnuts???
Wem
powinien jeszcze Tigera Bozno, Kobrę i Pikeya zaprosić na koncert - wszyscy prezentują ten sam poziom (włącznie z Tede) i mają tych samych fanów, Tede to zwykły popeliniarz, nie dziwię się, że nie utożsamia się z 90% sceny rapowej w Polsce jak te 90% go nie szanuje, jego szanują tylko tacy sami popeliniarze jak on
ja
O, buntownik się znalazł.
brakslow
Źle napisał? Przecież wszyscy wymienieni to idioci, więc w czym problem?
beka
Stary, daj sobie spokój nie warto się wkurwiać. Beka z polskiej rap sceny, każdy wali w chuja, albo pierdoli takie głupoty, że żenada tego słuchać na dobrych głośnikach, bo ktoś jeszcze usłyszy. Odstaw to dla własnego zdrowia i umysłu. Przeszukaj z USA i znajdź coś dobrego dla siebie. Serio. Muzyka jest dobra, ale polski rap (prócz kilku jednostek) to kaszanka.
SZYMON555555232ssfdf
JEBAC POPKILLER SZCIERWO JEBANE I JEBAC TYCH IDIOTOW NA CZELE Z TA KOMERCYJNA KURWA PRZEBUJANA DTKJ KURWY
iii
No i spoko. O TDFie można mówić wiele złego ale pomysły ma nieszablonowe, można mówić, że to tylko szukanie rozgłosu i próba promocji ale przynajmniej coś ciekawego się dzieje. pomysły na urozmaicenie koncertów, koncerty w kurortach itd to jest bardzo fajne. Inna sprawa, że ostatni DJ Buhh zjadł VHS i Tede wydaje za dużo płyt, powinien zmienić producenta, nagrać płytę w duecie, zrobić sobie przerwę- cokolwiek. Kurta katowałem, a stary jestem ale z VHS wywaliłbym połowę numerów a pozostała połowa tez nie byłaby jakimś przełomem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>