Manager Krzysztofa Krawczyka: "Planujemy płytę z raperami"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, Rock
dodano: 2016-07-19 10:03 przez: Anonim (komentarze: 4)

Gdy rozmawialiśmy na początku roku z Krzysztofem Krawczykiem to wokalista wspomniał o pomyśle nagrania płyty z udziałem raperów, łączącej jego muzykę z twórczością młodych artystów. Jak się okazuje - pomysł porusza się naprzód.

Manager Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala zamieścił bowiem na Facebooku następujące ogłoszenie (udostępnione także przez oficjalny fanclub artysty): "Quebonafide-to największy miłośnik mojego artysty Krzysztofa Krawczyka ze świata rapu i hip hopu.Bardzo proszę o kontakt jego lub jego managment.Planujemy płytę z najlepszymi postaciami hip hopu i rapu w Polsce." Do statusu Pan Kosmala dołączył również ten blend.

Jak myślicie, co z tego wyjdzie? Kto powinien znaleźć się na podobnym albumie? Poniżej 50-minutowa rozmowa Mateusza z Krzysztofem Krawczykiem a w niej m.in. o remiksie Unitra_Audio, Hip Hop Kempie, pobycie w Stanach Zjednoczonych, muzycznej długowieczności czy właśnie możliwości współpracy z raperami:

reklama
lilthug
Quebonafide i najlepsza postać rapu w Polsce. buhahaha.
1984
Jak takie połączenia śmierdzą hujem. Pan Krawczyk ma swój zajebisty kawałek tortu i naprawdę nic do pana nie mam. Nawet lubię. Ale jebać takie płyty. Nic dobrego dla naszej kultury ona nie wniesie. Amen
Anonim
Błahahaha hahahahahhahahahahaha zaproscie jeszcze Marylke Rodowicz i gang plebanii i będzie dream team największego gówna w PL nie pozdrawiam
anon
Bardzo dobrze musimy się rozwijać. jesteśmy zacofani a placy do najstarsze małpy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>