Krzysztof Krawczyk "To miłe uczucie, że młodzi chcą mnie na Hip Hop Kempie" - wywiad cz.1

Krzysztof Krawczyk to bezsprzeczna legenda polskiej muzyki, aktywna przez dekady i odnajdująca sie w przeróżnych gatunkach - w ostatnich latach zyskał też sporą popularność wśród młodej hip-hopowej publiczności, czego efektem fenomenalny remix "Chciałem być" w wykonaniu unitr∆_∆udio oraz inicjatywa "Krzysztof Krawczyk na Hip Hop Kemp 2016". Z tej właśnie okazji spotkaliśmy się ze współtwórcą Trubadurów na obszerną, 50-minutową rozmowę... Dziś pora na pierwszą połowę a w niej:

Jaki jest powód tego, że wokal z "Chciałem być" tak świetnie wpisał się w nowoczesną stylistykę? Jakie były wrażenia Krzysztofa Krawczyka po usłyszeniu go i zobaczeniu jak ludzie bawią się do niego w klubie? Co uważa o inicjatywie zaproszenia go na Hip Hop Kemp? Co ceni w hip-hopie? Jak dużo dał mu w tej kwestii pobyt w Stanach Zjednoczonych? Jak wspomina wieczorne cyphery freestyle'owo-breakdance'owe w Nowym Jorku?

Czy to prawda, że dostał w prezencie książkę o historii rapu? Czy można spodziewać się współpracy z polskimi raperami? Skąd bierze się to, że przez lata Krzysztof Krawczyk próbował swoich sił w tak wielu muzycznych gatunkach i we wszystkich się odnajdywał?

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan

Druga połowa rozmowy na początku przyszłego tygodnia!

Madzix
ALEŻ ON MĄDRZE GADA
Kluturalny Anonim
"Nawet Norbi" usmiechnalem sie :) Pan Krzysztof oczywiscie props, klasa, szacunek ze mna otwarta glowe Na rap.
syn ostrego
Pan Krawczyk na mega propsie/ Mateuzku najpopularniejszy klub bal ahahahahahahahahaha jebnij się w łeb!!! Nie pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>