Wiz Khalifa: "Nadchodzi płyta Taylor Gangu, to będzie zabawne lato"

Wiz Khalifa dopiero co zagrał fenomenalny koncert na Open'erze, w tym roku zdążył także wypuścić album "KHALIFA" (bardzo udany), wspólny krążek z Juicy J'em i TM-808 (mniej udany) oraz zapowiedzieć "Rolling Papers 2". Jak się okazuje nadchodzi także wyczekiwana płyta Taylor Gangu!

W swojej serii 'smoke one with Khalifa' Wiz wrzucił fragment nowego numeru, pisząc, że pochodzi z płyty "Taylor Gang vol. 1" i że jest ona w drodze. "To będzie zabawne lato" - dodał. Czekamy, a jeśli album będzie choć w 15% tak dobry jak zapowiadające go jakiś czas temu genialne "Chapo" to szykuje się naprawdę mocna pozycja. Przypomnijmy, że w szeregi Taylor Gangu wchodzą obecnie m.in. Juicy J, Ty Dolla $ign czy Berner.

 

kokos
bez eufemizmów, "Rude Awakening" to gówno, jedna z gorszych rzeczy jakie widział mainstream w tym roku, każdy bit brzmi identycznie. "All Night" jedyne, które miało potencjał jedynie we wstępie zaczyna razić wraz z rozpoczęciem pierwszej zwrotki, "You" nie weszło na płytę. ten album to niemiłosierny gniot, a nie "mniej udany" projekt od pierwszej tegorocznej płyty.
1984
Ja na przykład nadal NIE ROZUMIEM co on takiego niby wyjebał że jest uważany przez niektórych za huj wie jakiego kozaka.... Kilkakrotnie próbowałem się do niego przekonać ale w moim przypadku jest to równe z masochizmem... Po prostu nie wchodzi mi ten dzisiejszy powiew "mainstrymu".... Szkoda tej kultury, zdycha ona nie miłosiernie, jeszcze z dekadę i huj z jej zostanie... tylko wspomnienia.
1990
On point, my jigga! Obecnie prawdziwy rap tetni w podziemiach. Nadzieja w Statiku i Mello Music, ze poprowadza kilka mlodych kotow na szerokie wody. Joey Bada$$ ma sie niezle, Dizzy Wright ciekawie leci, Jon Connor ma jeszcze potencjal, Demrick zahacza sie jeszcze o mlodych kotow, Euro moze kiedys sie wybije i oczekujmy rezurekcji Kid Cudi'ego z przed lat ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>