Asher Roth, Otsochodzi i inni na Hip Hop Kempie 2016

wydarzenie
dodano: 2016-05-29 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Ostatnia majowa paczka wykonawców ląduje miękko w programie tegorocznej, piętnastej już edycji największego hip-hopowego festiwalu Europy. Line-up Hip Hop Kemp 2016 z tygodnia na tydzień nabiera coraz okazalszych kształtów, a to jednoznaczna wskazówka do tego, by czym prędzej zaopatrzyć się w karnet, i z jeszcze większym napięciem obserwować następne ogłoszenia.

We love college and college love us! W tym roku raz pierwszy na Kempie pojawi się A???? R???! Jeden z najlepszych białych raperów XXI wieku wypłynął na prawdziwie szerokie wody w 2008 roku za pośrednictwem zakurzonego już dziś portalu MySpace. Dzięki charakterystycznemu flow i niebanalnej osobowości jego kariera szybko nabrała rozpędu, a dziś przygotowuje dla nas już swój trzeci krążek. Zupełnie niepodrabialny vibe i klimat materiału udowadniają, że raper jest ciągle fresh, a jego występ na festiwalu będzie bardzo energetycznym przeżyciem!

Znad Wisły na Kempa wysyłamy dzisiaj Młodego Jana aka Otsochodzi! Ten młodzian z Warszawy w przeciwieństwie do większości swoich rówieśników upodobał sobie klasyczną stylistykę rapową. Jego twórczość to przede wszystkim przyjemne, wyluzowane flow połączone z inteligentnymi, przemyślanymi tekstami, trafnie puentującymi rzeczywistość. Chociaż do szerszej publiczności trafił przed rokiem, zostając wybranym Młodym Wilkiem portalu Popkiller, to uważniejsi obserwatorzy podziemia mogą kojarzyć go z czasów płyty „Fejk Wers”, którą nagrał już jako szesnastolatek! Konsekwentna stylówa i wzmożona aktywność przekłada się na zainteresowanie – Janek już szykuje się do wydania swojego dlugogrającego debiutu w barwach Asfalt Records.

W kempowym programie witamy również z otwartymi ramionami lidera słowackiej nowej szkoły, Pil C! Chociaż od jego debiutu minęły zaledwie dwa lata, to bardzo szybko zbudował sobie w swoim kraju niepodważalną pozycję jednego z najważniejszych graczy na rynku. Zza naszej zachodniej granicy natomiast, do Hradca zawita kompletnie odjechany dancehall kolektyw Symbiz Sound! Zawiązany przez dwóch multikulturowych braci skład, gra mocną, basową muzykę inspirowaną dźwiękami całego świata. Ich koncerty budzą niesamowite emocje od Indii przez Zimbabwe aż po Wenezuelę, gdzie również występowali!

Już 18 sierpnia, Hradec Králové po raz piętnasty ugości całą rapową rodzinę Europy. Najważniejsza tego typu impreza kontynentu, jaką niewątpliwie jest Hip Hop Kemp ponownie połączy wszystkie aspekty kultury hip-hop, by przez trzy dni karmić spragnionych festiwalowiczów najlepszą zajawką świata! 15 lat tradycji zobowiązuje do ciągłego podwyższania poprzeczki, i nie inaczej będzie tym razem. Kempowe sceny ponownie ugną się pod naciskiem najgłośniejszych rap zawodników z całego świata, a atmosfera na terenie imprezy przepełniona będzie mega pozytywną energią wysyłaną od najlepszej publiczności. Muzyka, graffiti, taniec i chill - nie bez powodu przecież Hip Hop Kemp nazywany jest najbardziej zajawkową imprezą Europy, a kto raz zasmakował niepowtarzalnego hradczańskiego klimatu bez zawahania wraca tutaj co roku.

Trzydniowe karnety oraz bilety VIP, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk.

dom
Z tym, że Asher Roth jest jednym z najlepszych raperów XXI wieku to tak na serio?
STRZX
Ogólnie dla mnie jako słuchacza słuchającego w 30% rapu z zza oceanu line up to jakiś żart. Wiadomo, i tak jadę, za dobrze się tam bawię. Będę po prostu mniej żałował opuszczanych koncertów. Bajka z tym białasem jako jednym z najlepszych graczy XXI wieku nie przejdzie. Popkiller właśnie straciliście kolejnego czytelnika. Poza akcją młode wilki nie warto was przeglądać.
szkoda
ja pasuję w tym roku, do tej pory nie doczekałem się żadnej ewidentnej bomby

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>