Kear Deluks "Pogrzeb" - intrygujący singiel, nowy album już w piątek!

"Pogrzeb" to najnowszy singiel promujący "22", album Keara Deluks, który otrzymamy już w ten piątek. W nowym teledysku doświadczony MC intryguje i zaciekawia. "Pogrzeb” to swojego rodzaju testament i wizja Keara w kontekście pożegnania ze światem. Video nakręcone zostało m.in na unikatowym wesołym cmentarzu w rumuńskiej Sapancie.
Bezkompromisowo i niezależnie – to główne zasady działania postaci znanej jako Kear Deluks, rapera, motocrossowca, członka kultowych formacji Deluks i PCP, który po albumie wydanym pod szyldem „Obywatel MC” wraca do pierwszego pseudonimu. Album „22” to połączenie brzmienia w stylu ’93 i złotej ery hip-hopu ze świeżym podejściem oraz rapu gospodarza z bitami, za które odpowiada głównie Macios, na gramofonach wspierany przez mistrza świata IDA, DJ-a Chmielixa. Wszystko dopełnia doborowa lista gości: Kali, Ero JWP, Gedz, Popek, Juras, Brahu czy Rybson.

Premiera albumu 27.05. nakładem Empire Music Studio.

Gal
Kawałek nawet ciekawy, ale razi mnie takie podejście do śmierci i przodków. Życie przodków to spuścizna religijna i kulturowa. Wiąże się z misją, którą żyjące pokolenia mają wobec siebie i swoich potomnych. Brak refleksji to bolączka dzisiejszej popkultury.
o ja cie...
Klip kręcony na cmentarzu z pijanymi rumunami. Ale patola, bitch please... No i ta "doborowa lista gości" na albumie - ha ha ha haaaa!!!
o ja cie tez
ja "pijanych rumunow" na samym cmentarzu nie widze. klip z tekstem raczej chyba nawiazuje do "wesolej stypy". zluzuj majty kolego :) ja nie widze nic w tym zlego. czestochowskie rymy, elo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>