Kear Deluks

Kear Deluks

video
dodano: 2017-03-17 15:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Dystrybuowany przez Prosto Label krążek "Kości" to najnowszy album reprezentanta trójmiejskiej sceny - RDW. Jest to druga po wydanej w 2013 roku "W żyłach mam rap" część trylogii "Między piekłem a niebem". Na płycie znajduje się 19 nowych numerów, w których gościnnie pojawiają się m.in. Gedz, Siwers, Kear Deluks, Juras, Miejski Dystrykt, a także goście zagraniczni - Rasco, Skyzoo, Torae oraz J Smith. Z okazji premiery na ProstoTV pojawił się klip do numeru "Tak było".

Tagi:
dodano: 2016-09-25 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dlaczego: "Realizm magiczny - kierunek trudny do ujęcia w ramy, wykracza poza granice rzeczywistości. Na pozór normalny świat miesza się z metafizyką, lekko wkracza w surrealizm, przesuwa granice wyobraźni każdego widza. Realizm magiczny nie ma nic wspólnego z realnością. To kierunek, który stawia pytania, wywołuje egzystencjalny niepokój, jest jak sen przeniesiony na płótno..." - ta tajemnicza definicja zapowiada bardzo intrygujące video od Keara, który niedawno wypuścił na rynek swój nowy album "22". Sprawdźcie, co ma do powiedzenia o realizmie magicznym.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-31 22:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Po albumie wydanym jako Obywatel MC Kear wraca do pierwszego pseudonimu. Album „22” zapowiadany jest jako połączenie brzmienia w stylu ’93 i złotej ery hip-hopu ze świeżym podejściem oraz rapu gospodarza z bitami, za które odpowiada głównie Macios, na gramofonach wspierany przez mistrza świata IDA, DJ-a Chmielixa. Wszystko dopełnia doborowa lista gości: Kali, Ero JWP, Gedz, Popek, Juras, Brahu czy Rybson.

video
dodano: 2016-05-24 17:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Pogrzeb" to najnowszy singiel promujący "22", album Keara Deluks, który otrzymamy już w ten piątek. W nowym teledysku doświadczony MC intryguje i zaciekawia. "Pogrzeb” to swojego rodzaju testament i wizja Keara w kontekście pożegnania ze światem. Video nakręcone zostało m.in na unikatowym wesołym cmentarzu w rumuńskiej Sapancie.