Popek x Matheo ft. Bracia Figo Fagot "Zakazany Owoc" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-16 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

W sieci pojawił się nowy klip promujący album “Król Albanii”. W singlu “Zakazany owoc” gościnnie pojawili się Bracia Figo Fagot. Za video odpowiada ekipa Mania Studio. “Król Albanii” dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Znajdziesz go również na www.preorder.pl.

90"
ale gówno
Wojciech
Upadek. Niedługo gatunek ludzki na drzewa wróci.
polski rap gówno
sram tej kurwie do ryja. nie piszcie o nim bo to zakała narodu polskiego
MarekWR
Popkiller to portal o rapie i hip-hopie. To już nie jest rap. Niczym się nie równi od disco polowych kawałków. Słuchałem solowych albumów Popka i Borixona i moim zdaniem były na dobrym poziomie, natomiast poziom muzyczny tego jest bardzo niski. Wychowałem się na rapie, który pochodził z undergraundu i często do takiej muzyki wracam. Jest mi tym ciężej słuchać tego gatunku w takim wykonaniu i obserwować, w którą stronę idzie Nasz rap.
Porócznik Chłopek
Kurwa ale to są niedojeby i ponoć tyle płyt sprzedają ... I co najgorsze ze utożsamiają sie jeszcze z kulturą hh. Nie kumam jak portale hiphopowe mogą udostępniać taki shit !
Falset
Bardzo dobry, fajny i bujający numer. Da się odnaleźć ciekawe wartości i niezłe oryginalne flow. Ziomeczki up hejtują bo nie potrafią otworzyć głów na żadne inne gatunki tylko RAP RAP RAP, macie kwadratowe głowy jak dzieciaki po podstawówce. Ogarnijcie się, doceńcie zabawę muzyką i humor zawarty w niej. Nie wszystko musi byc o problemach ulicy, czy innym dziadostwie. Elo, pordzo dla kumatych i wtajemniczonych hehe

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>