Golin "Św. Spokój" - drugi singiel z nadchodzącej płyty

"Miasta Krzywych Wież" to najnowszy materiał, w którym zabieram słuchaczy w podróż po kilkunastu krajach na świecie, zgrabnie nawiązując do kultury, literatury i sztuki oraz historii miejsc, o których opowiadam. Na płycie znajdziemy utwory-zagadki opisujące różne miejsca na świecie, mistyczne utwory nawiązujące do starożytnych legend i wierzeń jak i również te będące manifestem mojego światopoglądu. Za muzyczną stronę albumu odpowiadają Szpalowsky i Trepson, którzy czerpiąc m.in. ze źródeł latynoskiej, włoskiej i azjatyckiej muzyki stworzyli egzotyczne kompozycje, które przeniosą Cię wprost do Miast Krzywych Wież. - tak zapowiada płytę Golin. Premiera zaplanowana jest na 31.01.2016. Wysyłka preorderów odbędzie się 26.01.2016. Poniżej drugi singiel oraz link do preorderu.

Preorder: http://34udgs.pl/plyty/60-golin-miasta-krzywych-wiez.html

Tagi: 

Olek AA
Jak zwykle miazga. Nie rozumiem tylko tekstu-,, Birmingham, list z więzienia, jeden, dziewięć, sześć, trzy Chciały jego głowy kaptury z Tennessee Birmingham i kaptury, dwa tysiące jedenasty Anglik, Hindus i ja razem otoczeni w taxi Wtedy głowę mi ocalił multikulturalizm Skurwysynu, czyją flagę masz ochotę spalić". Prośba do kogoś o wyjaśnienie:)
genius
z rap genius: "W 2011 roku Wielką Brytanią wstrząsnęły zamieszki, które rozpoczęły się w Londyńskiej dzielnicy Tottenham by potem rozlać się na inne miasta Anglii, w tym Birmingham. W przytoczonej sytuacji Golin znalazł się otoczony przez uczestników zamieszek w taksówce – co znamienne, były w niej trzy osoby i każda innej narodowości, co nie jest niczym nadzwyczajnym w Zjednoczonym Królestwie. Być może taki miks kulturowy będący codziennością sprawia, że nie zostali zaatakowani tylko dlatego, że są innej rasy?"
Olek AA
Właśnie nie jestem do końca przekonany, czy o to Golinowi właśnie chodziło, ale dzięki. I do kogo jest skierowany wers o flagach? Chodzi o wszelkiej maści rasistów?
brakslow
NIE SA MO WI TE. Zresztą - patrz nick

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>