Das EFX w Warszawie!

wydarzenie
dodano: 2015-11-27 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

DJBar Żurawia, Żurawia 32/34, Warszawa

Data: 

2015-12-08 19:00

Już 8 grudnia Das EFX pojawią się w klubie DJBAR Żurawia w Warszawie podczas swojego jedynego kameralnego występu w Polsce podczas ich europejskiej trasy koncertowej!

Das EFX to legendarny amerykański zespół hip hopowy, w skład którego wchodzą Dray aka Krazy Drayz oraz Skoob aka Books. Nazwa Das EFX oznacza "Drayz and Skoob Effects". O zespole zaczęło być głośno już na początku lat 90 tych. Jeden z ich pierwszych występów na żywo był na tyle porywający aby przykuć uwagę składu EPMD, który umożliwił im podpisanie kontraktu płytowego z wytwórnią East West Records. Ich debiutancki album "Dead Serious" wydany w 1992 roku bardzo szybko uzyskał status platynowej płyty i miano jednego z najważniejszych albumów w historii muzyki rap.

W 1993 roku wydają drugi album Straight Up Sewaside, który zajmuje wysokie miejsce w rankingu Billborad 200 oraz pojawiają się gościnie w utworze "Check Yo Self" nagranym wspólnie z Ice Cube. W 1995 roku światło dzienne ujrzał trzeci album studyjny artystów "Hold It Down", na którym pojawił się jeden z największych rapowych klasyków wszech czasów "Real Hip Hop". Kolejne lata działalności zespołu to regularne występy na całym świecie oraz kolejne studyjne albumy, których mają na koncie łącznie sześć.

Informacja o supportach wkrótce!

BILETY:
I pula - 40zł (wyprzedana)
II pula - 50zł
III pula (przy wejściu) - 60zł
link do sprzedaży online -> http://lp.goingapp.pl/dasefx
Ilość biletów mocno ograniczona.

Lokal otwarty od godz. 19
Wstęp od ukończonych 18 lat

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>