Das EFX "Kochamy życie i drogę, którą wybraliśmy" - videowywiad

Nasi świeżo upieczeni Artyści Tygodnia to prawdziwe legendy, które do rapu wniosły naprawdę sporo. Poczynając od wjazdu z buta do mainstreamu, by rozbujanym, brudnym, ulicznym i niepokornym debiutem zgarnąć platynę. Ekspresowe, pełne niesamowitych przyspieszeń i rozbujane do granic możliwości flow. Własny świat i język, pełny neologizmów i niezrozumiałych terminów. Liryczna gimnastyka wyrywająca się schematom, porównaniom do kogokolwiek innego, rzucona na bity, od których kark bujał się sam a chemia i zgranie między Skoobem i Drayzem robiła ogromne wrażenie. Do dziś pamiętam, w jakim byłem szoku, słysząc w jaki sposób wjechali na klipie "Rugged-N-Raw", który widziałem w Rap Kanciapie u Wujka Samo Zło, nie ogarniając jeszcze w ogóle amerykańskiej sceny w opcji #gimbynieznajo.

Duet dopiero co zawitał do Polski, by zagrać koncert na białostockim Original Source Up To Date Festival a ja z jednej strony mega żałuję, że nie byłem w stanie zjawić się tam osobiście,  a z drugiej... mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam na naszych łamach polski wywiad z kultową formacją Das EFX!

Rozmowę przeprowadziła zaprzyjaźniona ekipa Blender Art, a zobaczyć możecie ją premierowo na Popkillerze z uwagi na specjalną kooperację i współpracę. W wywiadzie przekrój tematyczny od czasów debiutu, przez genezę nazwy składu, po kserowanie stylu Skooba i Drayza w Family Guy'u i u Dave'a Chapelle'a. "To the hiddip the hop it don't stop - Das EFX with the real hip hop"! Przy okazji w ramach uzupełnienia przypominamy, że Krazy Drayz nie tak dawno pojawił się w naszym cyklu "Inna Strona"!

Rozmawiał: Igor "Głova" Chlebda

Blender Art - Up to date Festival - Interview with Das Efx + Freestyle (21.09.2013)

Anonim
Chlopaki pocisneli beczkę z prowadzącego wywiad hahahaha Kurdę, mogliście dać kogoś kto bardziej ogarnia klimat, a nie jakiegoś ulizanego studenciaka, który ciągle się uśmiechał i nie skminił, że jest słaby. Ah tutaj przydałby się ten od wywiadu ze Spicem One
Wanksta
Wywiad ze Spice One gdzie prowadzący kaleczy angielski? To o ten chodzi?
Zzajawkowicz
Nie wiadomo czy ten wywiad byłby taki dobry, Mietek chyba mało w tym wybrzeżu siedzi.
Zzajawkowicz
W sumie chłopaki uratowali ten wywiad, a Krazy Drayzy jest rzeczywiście krazy.
Kmieciu
Besztac, dolowac, wysmiewac... Tylko tyle potrafimy? Nie lepiej wspierać inicjatywy, które robione sa dla nas i pozwalają nam uslyszec pare rzeczy od takich artystow jak np. Das EFX? Gdyby nie chec działania i czas tych chlopakow, to gowno byscie mieli, a nie wywiad z Das EFX, wiec opanujcie się trochę i pomyślcie czasem czy nie warto jednak docenic czyjegoś starania, które pośrednio robione jest z mysla o Was.
Paweł Miedzielec

Co zrobic, taki kraj - chocbyś nie wiem co zrobił z kim i jak bardzo profesjonalnie to i tak znajdzie się ktoś, komu to nie podpasuje i będzie pierdolił :)

michał_1
Dobry giggity wywiad giggity ;)
Anonim
Pierdolenie, koleś dobrze poprowadził wywiad. Trochę jak wyjęty z Ameryki. Prowadzący 7/10, sam wywiad 10/10 :)
m.a.b.
ziomek, jak ty dopiero u wujka słyszałeś Rugged-N-Raw to rzeczywiście małolat jestes, ja to pamiętam z vhsów nagrywanych z mtv pzdr

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>