Quebonafide o Złotej Płycie: "Uświadomiłem sobie, że powinienem być dumny"

Złoty debiut? Quebonafide ze swoją "Ezoteryką" zbliża się już do platyny, jednak o otrzymanym Złocie postanowił wypowiedzieć się dopiero teraz. Sprawdźcie, co dokładnie powiedział:

"Miałem nie publikować tego newsa, w dobie dzisiejszego zdewaluowanego złota, przez wyświetlenia i szemrane oszustwa ale mnie to nie dotyczy, więc uświadomiłem sobie, że jest to coś z czego powinienem być realnie dumny. Dwa lata temu nagrywając Eklektykę założyłem sobie, że rzeczy, które nagrywam mają być bezpośrednio moje i promowane bezpośrednio przeze mnie, a nie label, który mnie wyssie jak pijawka. Z pomocą wielu życzliwych ludzi udało się to zrealizować. Przejść drogę od fristajli w Parzyszewie do głównej sceny HH Kempa, a następnie sprzedać Ezoterykę w nakładzie 15 tysięcy sztuk, chwilę po preorderze. Chciałbym WAM za to ogromnie podziękować. Dziękuję rownież wszystkim którzy przyczynili się do powstania tego materiału. Niebawem planuję zorganizować wydarzenie połączone z wręczeniem płyt wszystkim gościom. To przyjęcie tylko rozbudziło mój apetyt, cały czas pracuję nad kolejnymi rzeczami, które ogłoszę na przestrzeni najbliższych tygodni. Najważniejsze do przodu byle nie nogami! Kebonafajda z QueQuality." - napisał Quebo na swoim fanpage'u.

reklama
darki
Oj źle się dzieje z Popkillerem. Niedługo zaczną publikować newsy miesiąc po Glamie. Aż tak odczuwalny jest brak rąk do pisania?
Filip B.
Słabiak.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>