Kendrick Lamar napisał list do 2Paca na 19 rocznicę jego śmierci

Kendrick Lamar nigdy nie ukrywał tego, że jedną z jego największych inspiracji była muzyka 2Paca. Często określał go mianem najlepszego rapera wszechczasów, a na ostatnim albumie "To Pimp A Butterfly" umieścił zmontowany wywiad z legendarnym artystą. Drugi studyjny album członka TDE pierwotnie miał nazywać się "To Pimp A Caterpillar", którego akronimem byłoby oczywiście imię Tupac. Teraz z okazji 19 rocznicy śmierci Shakura Kendrick Lamar oddał częśc swojemu idolowi w oficjalnym liście.

"Miałem 8 lat, gdy zobaczyłem Cię pierwszy raz. Nie potrafiłbym opisać tego jak się wtedy czułem. Tyle różnych emocji. Bardzo dużo ekscytacji. Byłem pełen radości i zapału. 20 lat później wiem co to było za uczucie. Byłem zainspirowany. Zmieniłes na zawsze życie ludziom, których dotknąłeś podczas tego krótkiego spotkania. Powiedziałem wtedy sobie, że pewnego dnia chcę być głosem ludu. Kaźdy wiedział, że chciałem żebyś też ty to usłyszał." - napisał w liście opublikowanym na oficjalnej stronie 2Paca Kendrick Lamar. 

ja
odjebany nie przeczyta przeciez
bbs
no właśnie przecież Pac nie żyje
bezbezbezbe
wyglada na to, ze lamar bedzie na nowym albumie 2paca (o ile takowy wyjdzie), dla mnie chujowo bo nawet sie nie znali. Muzyka 2paca to klasyk wiec powinni zostawic rzeczy tak jak on to zostawil przed smiercią, ewentualnie poprawic mixdowny, dodac/odjac jakies elementy bitow i to wszystko.
Jom
#ja #bbs ważne, że WY przeczytacie. Jak Was odjebią, to przekażecie wiadomość Pacowi.
Jackazzone
Hermes dostarczy!
Gnur
Niech jeszcze do Magika napisze i da mu 48h na odpowiedź xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>