JWP/BC w hołdzie dla Seana Price’a!

dodano: 2015-09-09 22:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Już w sobotę na warszawskim koncercie Smif N Wessun w ramach 5 Urodzin Popkillera czeka na Was także specjalny tribute dla zmarłego niedawno Seana Price'a. Hołd raperowi oddać postanowił również stołeczny kolektyw JWP/BC... Wyprodukowany przez Siwersa „Wild Style” to energetyczne rapowe bragga z gościnnym udziałem zmarłego niespodziewanie w sierpniu Seana P – członka takich kultowych ekip zza oceanu, jak Heltah Skeltah i Boot Camp Clik. Ero, Siwers, Łysol, Kosi i DJ Falcon1 postanowili uczcić w ten sposób pamięć jednej ze swoich największych hiphopowych inspiracji.

Jak poinformował zespół w zamieszczonym pod video opisem:

Sean Price był dla nas wielką inspiracją. Wychowani na twórczości Boot Camp Clik i Duck Down Music znamy na wylot zarówno płyty Heltah Skeltah, jak i solową twórczość Rucka. Występ Seana na zeszłorocznych urodzinach JWP to był zaszczyt i wyróżnienie. Nagranie wspólnego utworu spełnieniem rapowego marzenia. Liczyliśmy, że uda się nam jeszcze razem podziałać - niestety los zdecydował inaczej.

8 sierpnia odeszła od nas ikona nowojorskiego undergroundu. Niespodziewanie i zdecydowanie przedwcześnie. Niech to będzie Hołd dla Człowieka i Artysty, który pokazał nam prawdziwy "dziki styl". SEAN P RIP

Tagi: 

kurtis
Mocne! still suckin my kielbasa :D RIP Sean P
milins
Elegancko
oldsenseii
widzimy się dziś w 55 !!! :)
benx
dobre :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>