Buka & Rahim "Optymistycznie" - album nadchodzi, pierwszy klip w czwartek

Już w najbliższy czwartek na MaxFloRecTV trafi pierwszy klip zwiastujący długo wyczekiwany album Rahima i Buki. Obrazek powstał do utworu „Optymistycznie”. Wiadomo już oficjalnie, że tak samo zatytułowany będzie krążek raperów. Znamy też więcej szczegółów dotyczących płyty.

Prace nad zapowiadanym jeszcze w zeszłym roku wspólnym albumem Buki i Rahima są już na finiszu. „Optymistycznie”, bo tak zatytułowana będzie płyta, światło dzienne ujrzeć ma jesienią tego roku. Artyści przewidują, że wydawnictwo zawierać będzie 15 premierowych utworów, w tym numer tytułowy, czyli „Optymistycznie”. Klip do tego singla pojawi się już 9.07 (czwartek) na kanale MaxFloRecTV na YouTube. Krążek „Optymistycznie” zostanie wydany nakładem firmy fonograficznej Rahima, MaxFloRec.

Tagi: 

praktyker
Ten przygłup Buka kompletnie nie wykorzystał swojej obecności w Sopocie, zachowywał się tam jak przestraszony szkolny Świeżak, jakby absurdów było mało razem z K2 byli tam główną gwiazdą #1 youtube'a. Typ chyba w gacie narobił z podniety i pękł przed wielką publiką tak czy owak nastawionych na fun, frajdę i hiciory...Co za typ.
SWTM
Widzę, że ktoś się obawia przyjęcia płyty, która i tak rozpierdoli ;3

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>