Rasmentalism rozkręci specjalną imprezę w Warszawie!

wydarzenie
dodano: 2015-05-03 22:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Miejsce: 

BAL, Nowogrodzka 31, Warszawa

Data: 

2015-05-06 23:00

Dopiero co zagrali koncert premierowy w wypełnionym po brzegi Basenie oraz nakarmili fanów ze specjalnego food trucka. Teraz Rasmentalism zaprezentuje się w Warszawie także w innej roli, rozkręcając imprezę w ramach cieszącego się coraz większym powodzeniem środowego cyklu Bal So Hard!

Tutaj znajdziecie wydarzenie FB a oto, co czytamy w informacji prasowej:

"Będziemy pić i palić i bawić się całą noc, puszczam pensję w dzień, nawet nie wiem jak się stało to..." - powyższe wersy Rasa pora wcielić w życie już 6 maja! "Wyjdziesz na dwór?"

Tym razem w ramach środowego cyklu imprezowego BAL SO HARD gościć będziemy cenione duo Rasmentalism, w osobach Rasa i Menta XXL (znanego także z FLIRTINI), którzy świeżo po wydaniu swojego drugiego, świetnie przyjętego albumu "Wyszli coś zjeść" staną za gramofonami aż na 3h i rozkręcą dla Was imprezę swoją gorącą muzyczną selekcją! Będzie to więc idealna okazja do wspólnej zabawy jak i wypicia za sukces płyty.

W odpowiedni klimat wprowadzi Was natomiast supportująca Rasa i Menta piękna i utalentowana NEEN, którą kojarzyć możecie z BALowych imprez z Wiadomo/3AM lub z teledysku Rasmentalismu do "Gdzie jest M?"!

Rasmentalism - Gdzie jest M?

★ Przy barze do 00:00 serwujemy WAM specjalnego DRINKA:

RAPGRA (sok z cytryny,sok pomarańczowy, grenadine, wódka na kruszonym lodzie) w cenie 9,99 zł.

Z listy FB wstęp FREE!

mroziakewycz
wydaje mi sie, ze w specjalnym drinku RAPGRA jest odpowiednia dawka cytrusów, bo tak jak rodzime produkcje, musi kwasic ryja, ale brakuje mi tam jeszcze czegos - ogromnego kawałka stolca
yytak.
nie no rasmentalism ma rozkręcać impreze? prosze was... w Rzeszowie na ArtDeRue wszystkim koncert brzydł gdy oni grali, tak pusto przed sceną nie było na nikim innym nawet na średnim K2 :D
Mateusz Natali

Tutaj grają jako DJ'e, a nie normalnie koncertowo, stąd termin 'rozkręcić imprezę' :)

zebedeusz
niech lepiej nagraja lepsza plyte

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>