Legendarny Afrojax "Całujmy krzyż Jezuska" - nowy numer i tracklista nadchodzącego albumu

Co prawda Afro Kolektyw przestał istnieć, ale Afrojax nie przestał robić muzyki. Mało tego, postanowił nawet nagrać hip-hopową solówkę, czyli coś, na co fani czekali od czasu "Płyty pilśniowej". Właśnie ukazał się pierwszy singiel z nadchodzacego "Lorem Ipsum" (czy teraz już raczej "Przecież ostrzegałem", jak głosi opis pod numerem na youtube). Ponadto poznaliśmy prawdopodobną tracklistę albumu.

Utwór, który zaraz usłyszycie (chociaż powiedzmy to sobie jasno, niektórzy zapewne nie dotrwają do jego końca), nosi tytuł "Całujmy krzyż Jezuska". O genezie tego numeru rozmawialiśmy z Legendarnym Afrojaxem w naszym nowym wywiadzie.  Hoffman zapowiedział, że nagrał nową płytę tak, "byśmy wszyscy się zrzygali". Trzeba przyznać, że póki co, słowa dotrzymuje; co za tym idzie, polecam go z całego serca. Ale żeby nie gadać więcej: jeżeli jeszcze nie czytaliście, sprawdźcie wywiad z Afro, następnie zerknijcie na poniższą tracklistę "Przecież ostrzegałem", i w końcu posłuchajcie tego muzyczno-fekalnego fatality.

Lorem Ipsum/Przecież ostrzegałem - tracklista:

1. Lorem Ipsum cz. 1
2. Całujmy krzyż Jezuska
3. Wojciech Modest Amaro
4. E-dziadek
5. Uszanowanie dla władzy
6. Pieśń straszliwej tęsknoty
7. Kto od c2h5oh
8. Dzieci płakały
9. Śniadanie mistrzów
10. Pod rap hardkorowy
11. lorem Ipsum cz. 2

Enrike
Chuj mu w dupe
Dominik88LE
Jeśli chodzi o warstwę muzyczną jak najbardziej props, jeśli zaś chodzi o samego Afrojaxa to nie dziwie się że Afro Kolektyw zakończył działalność, a ostatnia płyta została "przyjęta"? tak jak została :D do roboty uczciwej, a nie idiotyzmy nagrywać!
lean with fanta
Ten kawałek jest GE-NIAL-NY, od warstwy muzycznej przez wykonanie po kozacki tekst. Jak ktoś nie chwyta sensu tego kawałka to już jego problem, dla mnie to jest wybitne!
Żyd Toster
Nie znałem wcześniej, odsłuchałem bo zaintrygował mnie tytuł. Props za warstwę muzyczną, ale typ ma tak spierdoloną wymowę że wszędzie wstawia te ,,hrrr", co już w połowie kawałka zaczęło mnie wkurwiać.
Maciek
fatality? a może fatalisty?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>