Koncert Flatbush Zombies & The Underachievers przeniesiony do Palladium!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-03-04 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Agencja Go Ahead informuje, że ze względu na duże zainteresowanie koncert Flatbush Zombies & The Underachievers zostaje przeniesiony z Proximy do klubu Palladium! Przypominamy, że zespoły wystąpią w Warszawie 31 marca.

Bilety kupione na koncert w Proximie zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że do sprzedaży trafiła właśnie dodatkowa pula wejściówek. Są one dostępne już na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Polecamy jednak pospieszyć się z ich zakupem.

Flatbush Zombies to trio, które od 2010 roku tworzą Meeky Darko, Zombie Juice i Erick Arc Elliot. Pochodzą z dzielnicy Flatbush na Brooklynie. Popularność i adorację ze strony hiphopowego środowiska zapewnił im klip do numeru „Thug Waffle”. Bez wsparcia żadnej z wytwórni w 2012 roku grupa wydała swój debiutancki mixtape pt. „D.R.U.G.S”, co w rozwinięciu oznacza nic innego jak „Death and Reincarnation Under God's Supervision” i stanowi motto zespołu. Dziś mają na koncie dwa mixtape'y, jedno EP i współpracę z takimi raperami jak ASAP Rocky, Action Bronson czy Danny Brown. W tym czasie trio zdążyło również wystąpić na festiwalach Coachella, SXSW i Roskilde.

The Underachievers to również grupa pochodząca z Brooklynu. Protegowani Flying Lotusa, już pierwszy oficjalny materiał wydali nakładem wytwórni Brainfeeder Records. Ich muzyka to psychodeliczny hip-hop, w równym stopniu czerpiący z dorobku sceny NY jak i nowoczesnych brzmień, bliższych eksperymentatorom z Los Angeles. Kwintesencją stylu The Underachievers jest singiel „Herb Shuttles”. Bardzo klimatyczny klip do tego numeru liczy sobie już ponad 8 milionów wyświetleń. Do tej pory ich dyskografia zawiera dwa mixtape'y („Indigoism” i „Lords Of Flatbush”) i jeden album długogrający „Cellar Door: Terminus Ut Exordium”, wydany w kwietniu 2014.

Flatbush Zombies i The Underachievers, obok kolektywu Pro Era, zaliczani są do nowej fali nowojorskiego hip-hopu, przywracającej dawny blask scenie wschodniego wybrzeża. Ukoronowaniem współpracy obu grup jest wydana w październiku EP'ka „Clockwork Indigo”. Materiał ten składy będą promować podczas europejskiej trasy wiosną 2015 roku!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>