XXLecie Liroya @Wrocław

dodano: 2015-02-21 19:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Miejsce: 

Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Data: 

2015-03-07 20:00

Legenda polskiego rapu powraca na scenę! Z okazji 20-lecia wydania płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem” LIROY wyrusza w ogólnopolską trasę koncertową. We Wrocławiu wystąpi 7 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Ogólnopolska trasa koncertowa na 20-lecie płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem”! W 2015 roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej na którą Liroy zaprosił m. in. zespoły Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44. Płytę „Alboom" wydaną w 95’ zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego rapu.

W maju odbędzie się premiera nowego klipu do hitu „Scyzoryk”, a 22 maja reedycja EPki „Scyzoryk” na winylu, CD i w formie digital. Na koncertach będzie możliwość nabycia długo oczekiwanej płyty LIROYa „Przerwa”. Cała trasa będzie filmowana i nagrywana, a nagrania posłużą do stworzenia filmu dokumentalnego dotyczącego twórczości LIROYA oraz płyty. Przed wakacjami jeszcze specjalna reedycja płyty „ALBOOM” z niespodziankami.

Z LIROYem zagra liveband Steamlove – profesjonalna ekipa znakomitych muzyków. Na mikrofonie wspiera Liroy’a Kroto- J Kroto Cokesky a na adapterach DJ Kosta - Papa Kosciej, którzy na co dzień grają w Hope.

Bilety:
30 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl,
35 zł – przedsprzedaż,
40 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 45 zł
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>